Moje sladké tajemství

Krásná znamená zdravá

Věřte, nebo ne, krása je zrcadlem vašeho zdraví. Pokud vás nic nebolí a zdraví si hýčkáte, vyzařujete energii, díky které jste krásnější. Co vám naopak na kráse ubírá?

Všechny se o sebe snažíme pečovat, jak nejlépe umíme, abychom se cítily krásné. Bohužel kvůli dnešní době je už představa o kráse jiná. Umělé řasy, vybotoxované rty a hodně make-upu. V tom ale krása nespočívá. Ta přirozená vychází ze zdraví a přímo z vás. Proto se o své zdraví starejte s láskou.

Dnes si můžete zoubky vybělit i sama doma s pomocí gelů z drogerie.

Postoj

Důležitá věc, která o člověku leccos vypoví. Každopádně spousta žen se na postoj moc nesoustředí, a když se „nikdo nekouká“, povolí – shrbí se a vyvalí břicho. Kromě toho, že je to postoj asexuálního skřeta, tak si tím strašně ničíte záda.

Správné držení zad spočívá v křížové oblasti, která pocitově míří až k temeni hlavy. Ramena a lopatky jsou roztažené do strany, ramena jsou co nejdál od uší (pocit dlouhé šíje) a mírně stažená dozadu a dolů. Brada je mírně zasunutá zpět, pohled očí jde vpřed. Páteř je vytažená až do temene hlavy. Dejte sbohem hrbu!

Konec mžourání

Mává na vás rozmazaná tečka z druhé strany chodníku a vy nevidíte, že se jedná o vaši kamarádku? Oči jsou brána do naší duše a většinou je to první věc, které si na vás muži všimnou a čím je zaujmete. Proto se zbavte mžourání a nebojte se navštívit očního specialistu.

Kromě toho, že zjistíte, co máte za problém, tak spolu rovnou najdete řešení, jak ho odstranit. Mimochodem, až 70 % mužů připadají ženy s brýlemi více sexy. Pokud se ale na i tak na brýle necítíte, laserová operace je dnes už běžný a velmi efektivní zákrok, díky kterému budete mít dioptrie opět pod kontrolou.

Úsměv jako ze žurnálu

Ani sebelepší účes, ani ten nejnovější typ řasenky vám nedají to, co krásný úsměv. Jak se říká, úsměvem můžete okouzlit. Samozřejmě to neplatí, pokud jsou zoubky potažené plakem a zbarvené dožluta. Proto pravidelná návštěva zubaře by pro vás měla být samozřejmostí.

K dentální hygieně patří i takzvané pískování neboli Airflow. Je to bezbolestná metoda, díky níž se zbavíte zabarvení zubů a zároveň vám písek vyčistí i mezizubní prostory a zbaví vás zbytků zubního kamene.

Přístroj tryská pod tlakem písek, který se dostane tam, kam se kartáček nevejde. Proceduru je vhodné opakovat každých šest měsíců, tedy dvakrát za rok.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden