Krásnou Audrey Hepburn její manželé podváděli!

Zamilovala se do ženatého muže a málem z toho byl skandál.

Ačkoliv Audrey Hepburn (+63) působila téměř jako krásný anděl, její život místy spíše připomínal peklo. Týkalo se to jejího dětství i obou manželství.

První velká nepříjemnost, které musela Audrey Hepburn (+63) čelit, přišla už v době, kdy jí bylo teprve šest týdnů. Onemocněla černým kašlem a vypadalo to, že nepřežije. Maminka se ale prý modlila natolik usilovně, že se Audrey uzdravila.

Dětský sen se jí nesplnil

Problémy měla slavná herečka se svým otcem. Ten se narodil na českém území, konkrétně v Úžicích, nedaleko Mělníka. Měl šlechtické předky, stejně tak jako matka Audrey. V rodném listu proto měla napsáno Edda Kathleen van Heemstra Hepburn-Ruston. Otec byl ředitelem banky, ale rodině se moc nevěnoval, myslel jen na sebe a manželku podváděl.

Během války navíc sympatizoval s Hitlerem. To už ale dávno s rodinou nebyl. Audrey se naopak se svojí maminkou a nevlastními bratry zapojila v Holandsku, kde žili, do

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden