Krátce před rozvodem se Alain Delon se ženou zapletli do případu vraždy!

Rozvedli se na Valentýna, ale před synem dál předstírali, že jsou spolu!

Legendární herec Alain Delon (82) střídal ženy jako na běžícím pásu. Stačil se ale i oženit, jediné manželství s Nathalií Delon (77) ale trvalo jen čtyři roky.

Nathalie Delon přišla na svět jako Francine Canovas. Narodila se v Maroku, které tehdy spadalo pod francouzskou správu. Když si ji Alain Delon (82) bral, měla už ovšem jiné příjmení – Barthélemy. Důvod je jednoduchý: v sedmnácti letech se v Maroku šíleně zamilovala do jednoho mladíka, který ji přivedl do jiného stavu. Vzala si ho a narodila se jim holčička. Nezralé manželství se ale ukázalo být životním omylem. Matka si pro mladou nevěstu přijela a odvezla ji zpátky do Francie. Dítě zůstalo v Maroku u svého otce, tak zněla dohoda.

Získala všechno, co jiné odepřel!

Alain Delon (77) byl v době, kdy se s budoucí manželkou potkal, už velkou hvězdou. Prožíval právě pětiletý dramatický milostný románek s jinou slavnou celebritou, herečkou Romy Schneider (+43), kterou proslavila role císařovny Sissi. Rakouské herečce nakonec zlomil srdce, navíc jí o rozchodu nedokázal říct z očí do očí. Říkalo se, že poslal kamaráda s dopisem, jiná varianta zase tvrdí, že Romy poslal jednu osamělou růži jako symbol. S Nathalií se seznámil v době, kdy plavovlasá kráska pracovala v Marseille jako barmanka. Toužila jít do Paříže, ale uvázla v síti mafiánských zaměstnavatelů – Alain prý ji odtamtud musel vykoupit. Romy Schneider muselo opravdu bolet, když se dozvěděla, že její bývalý milenec si novou přítelkyni vezme, a že ta s ním čeká dítě. Nathalie získala všechno, po čem Romy pět let marně toužila. Nebylo divu, že se rakouská hvězda pokusila o sebevraždu. Ani štěstí Nathalie ale nemělo trvat zase tak dlouho.

Nové příjmení jí pomohlo v kariéře.

Smrt bodyguarda

Tím, že přijala slavné příjmení, získala Nathalie možnost budovat svoji hereckou kariéru. Objevila se po boku svého manžela v kriminálním filmu Samuraj. Ani fakt, že byl ženatý a měl syna, ovšem Alaina neodradil od dalšího navazování vztahů. Při jednom natáčení se poznal s blonďatou kráskou Mireille Darc (+79) a rozhodl se manželství s Nathalií ukončit. Rozvedli se 14. února 1969, tedy na Valentýna, v den, který je spojován spíše se štěstím v lásce. Proběhlo to celkem přátelsky: s exmanželem se pak Nathalie setkala před kamerou znovu. Před synem dokonce ještě nějaký čas předstírali, že k sobě patří. Dvojice ale ještě před rozvodem musela čelit drsnému skandálu, kdy na skládce u Paříže bylo nalezeno mrtvé tělo jednoho z Delonových osobních strážců. Slavného herce i Nathalii vyslýchala policie – spekulovalo se dokonce o tom, že dotyčný bodyguard byl tajným milencem Alainovy ženy. Delon byl kvůli tomu ve vyšetřovací vazbě. V této souvislosti se objevily pikantní fotky, ze kterých vyplývalo, že Nathalie a Alain pořádali ve svém domě divoké orgie. Tisk psal o konci Delonovy kariéry, ale oba manželé skandál nakonec přestáli.

Její další lásku zničily drogy!

Nathalie se po rozvodu dala dohromady s jiným francouzským hercem, Marcem Porelem (+34) . Ten byl považován za novou vycházející hvězdu, která nahradí Alaina Delona, jenže svoji kariéru si zničil drogovou závislostí. Nathalie prožívala pád na dno společně s ním. Heroin bohužel jejímu novému příteli zničil život a Marc zemřel předčasně v roce 1983. Nathalii se podařilo z drogové pasti utéct a dalších dvacet let žila raději ve Spojených státech, daleko od francouzských médií.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama