Můj čas na kafíčko

Krátké manželství málem Johnnymu Deppovi zničilo kariéru!

Můj čas na kafíčko

Jeden z nejsledovanějších soudních sporů současnosti má svého velkého vítěze.

Ačkoliv si matku svých dětí nevzal, prožil Johnny Depp (59) s Vanessou Paradis (49) krásný vztah. Následující manželství s Amber Heard (36) mu ale pořádně zkomplikovalo život.

O první manželce Johnnyho Deppa (59) se toho moc neví. Maskérka Lori Allison (64) byla starší skoro o šest let a příliš dlouho spolu nevydrželi. V té době Johnny teprve začal dobývat hollywoodskou první ligu. V době, kdy se stal hvězdou, byl už rozvedený a chodil s Winonou Ryder (50).

Šlo o bouřlivou romantickou lásku, která ovšem po čtyřech letech skončila. Winona se z toho prakticky nikdy nevzpamatovala, trpěla depresemi a projevila se u ní kleptománie. Johnny, kterému nedělalo problém opít se a zdemolovat hotelový pokoj, se uklidnil vedle francouzské zpěvačky Vanessy Paradis (49), s níž má dvě děti.

Krvavé nápisy a rozbitá hlava

Rozchod dvojice, jejíž láska probíhala bez skandálů, byl v roce 2012 pro svět dost šokující. Johnny pak udělal největší chybu svého života, když začal chodit s mladší kolegyní Amber Heard (36). Tu si vzal a následky

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden