Moje sladké tajemství

Krausův nemanželský syn se objevil v pravý čas

Moje sladké tajemství

Ačkoli Jan Kraus (68) nejde pro odpověď daleko, i jemu došla slova, když se mu poprvé ohlásil nemanželský syn. Ale protože má moderátor srdce na pravém místě, rád ho přivítal ve svém životě.

Rodina Jana Krause (68) byla vždy v hledáčku médií. Skvělý herec a oblíbený moderátor totiž pochází z pěti dětí, jedním z jeho bratrů je známý spisovatel Ivan Kraus (83) a jeho tatínek Ota Kraus (†91) byl český novinář a spisovatel, který byl kvůli svému židovskému původu vězněn v koncentračním táboře.

Každé postavě vtiskl velké kouzlo

Sám Jan je velmi pozoruhodná osobnost. Ačkoli nikdy nestudoval herectví, už jako malý kluk se účastnil různých konkurzů. Několikrát uspěl, takže se od konce šedesátých let pravidelně objevoval ve filmech, i když většinou jen v malých rolích. Diváci ho tak mohli

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden