Křehká kráska a hudební magnát. Nakonec mu utekla

Velkou lásku vystřídalo velké trápení. Zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) žila život, který připomínal nebezpečnou houpačku. Jak smutně to skončilo, víme všichni. Jak to začalo? V porodnici v Čeladné v dubnu roku 1966, kde se odehrával dramatický porod.

Brzy poté se sál zaplnil dětským pláčem. Novorozená holčička byla v pořádku a dýchala. Jenže místo toho, aby sestry začaly balit nástroje a chystaly se odvézt vyčerpanou maminku na pokoj následné péče, začaly se chovat, jako kdyby porod ještě neskončil.

Porodník si na poslední chvíli všiml, že proces pokračuje. Na svět se překvapivě chystala další holčička, na denní světlo se podívala o patnáct minut později než starší sestřička. Nikdo nemohl tušit, že se

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden