Křehká psychika jí ničí spokojený život!

U lidí jako jsou moderátor Leoš Mareš (44) nebo jeho žena, módní redaktorka Monika Koblížková (39) se většinou předpokládá, že jsou rádi středem pozornosti, už kvůli tomu, čím se živí. Málokdo ale tuší, že právě Leošova žena celý život bojuje s tím jak vypadá! A jak se zdá, ani její slavný muž na tom nic nezměnil.

Sama sebe vidí tlustou

Profil na sociální síti Koblížková pravidelně plní fotkami a videí z posilovny, kde tvrdě pracuje na tom, aby její tělo zůstalo štíhlé a pevné. A přestože podle některých se vyrovná I nejlepším modelkám, ona sama si to nemyslí.

„Ať dělám, co dělám, mám prostě vepřová kolena,” šokuje Monika svoje fanoušky tím, že prý odjakživa nemá ráda svoje nohy. S podivem ale zůstává, že své ženě nedokázal zvednout sebevědomí ani Leoš, který je pověstný tím, že svou partnerku zbožňuje a neváhá investovat spoustu času ani peněz, aby jí dokázal, že je pro něj tou jedinou na světě.

Dovolené jsou u nich vždy pořádný luxus.

Skoro to však vypadá, jako by naopak Monika stahovala jeho do nejistoty. Mareš po jejím boku začal cvičit a často kritizuje sám sebe, I když je to většinou maskováno jako legrace.

Co jí brání splnit si sen?

Je jasné, že být denně na očích klada na lidi velké nároky. Někdy to ale vypadá, jako by to Monice začínalo přerůstat přes hlavu. „Na svém sebevědomí pracuju celý život,” přiznává Koblížková vnitřní boj, kterým si neustále prochází.

A možná, že i nevyrovnaná psychika má za následek to, že se jim s Marešem stále ještě nepodařilo přivést na svět společné miminko, I když by si to oba už delší dobu přáli.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden