Moje šťastná hvězda

Krejčíková neutajila svůj vášnivý románek?

Z nedávné akce odcházela s Kazmou!

Tohle bylo něco! Aneta Krejčíková (32) z vyhlášení Českých lvů odešla s bavičem Kamilem Bartoškem (38) alias Kazmou. Co mezi nimi je?

Hvězda seriálu Ulice byla za princeznu, v Rudolfinu jí to slušelo. Aneta Krejčíková (32) však šokovala tím, že v ranních hodinách odcházela po boku Kamila Bartoška (38).

O jejich románku se už spekulovalo, až nyní ale drby dostaly konkrétní rozměry. Někteří lidé tvrdili, že už je nebaví se skrývat. Na druhou stranu je otázka, proč by dávali tak okatě najevo, že spolu něco mají.

Herečka nemá problém ukázat své tělo.

Má její partner milenky?

Není žádným tajemstvím, že Krejčíková má doma tělocvikáře Ondřeje Rančáka (32), se kterým vychovává syna Bena (5) a dceru Toničku (3). Ten ji ale už před sedmi lety požádal o ruku a stále se nemá k tomu, aby si ji vzal. „Smířila jsem se s tím, že se už v životě nevdám,“ řekla nedávno smutná herečka.

Je tu ale ještě věc, podle všeho mnohem závažnější. Mluví se o tom, že Rančák chodí za jinými ženami, dokonce na internetu kolují diskuse, kdy se několik žen baví, jak si s nimi psal a snažil se je sbalit. Nic z toho nemusí být pravda, ovšem pro Krejčíkovou to mohla být poslední kapka.

Ondřej Rančák (32) S manželem jim to prý delší dobu neklape.

Nemá jí co dát?

Možný už herečka s Rančákem není. A pokud ano, třeba udržují vztah jen kvůli dětem. Jestli by pro ni byl Kazma ten pravý, by ukázal jen čas. Mohl jí nabídnout pomocnou ruku v těžkých časech, vyslechnout ji. Ať je to mezi nimi jakkoli, tak se hodně lidí shoduje na tom, že s Rančákem už jí pšenka nepokvete.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden