Křišťálová koule vám odhalí budoucnost

Magická pomůcka vám ukáže pravdu!

Tento způsob prastarého věštění budoucnosti vznikl s největší pravděpodobností z pozorování zrcadlících povrchů vodní hladiny řek, jezer a rybníků. Vnímavější jedinci pak z různých odrazů oblaků, Slunce i Měsíce vykládali svému kmenu možné jevy, které jim pomáhaly přežít.

Chcete-li si sami vyzkoušet věštění z křišťálové koule, nedosáhnete někdy ani při nejlepší snaze kýženého výsledku. Úspěch totiž závisí na individuální citlivosti osoby, která se o tuto věštbu pokouší. A naopak, lidé s přirozenými vlohami zvládnou toto umění už po několika lekcích.

Co budete potřebovat

Především křišťálovou kouli, dnes se už používají levnější skleněné. Neobejdete se ani bez šátku, na který kouli položíte, nebo ji v něm budete držet v rukou. Kouli můžete postavit i na podstavec.

Jak se připravit

Příprava zcela závisí na vašem osobním vkusu a sklonech. Jestliže se nedokážete soustředit bez patřičné atmosféry, vytvořte si ji. Pusťte si uklidňující hudbu, rozsviťte tlumené světlo, můžete také zapálit vonné tyčinky. Pohodlně se usaďte a kouli položte před sebe na stůl nebo ji držte v dlaních. Zcela se uvolněte, několikrát se hluboce nadechněte.

Jak věštit

Soustřeďte se jenom na kouli, nemyslete na nic jiného. Klouzejte pohledem po jejím povrchu, ale nedívejte se příliš upřeně, rozbolely by vás oči a nic byste neviděli. Po chvíli zjistíte, že váš zrak je vtahován do hlubin koule, obrysy se rozplynou a vy budete hledět do nitra. Další postupy jsou různé. Někdo vidí bílé světlo, jiný popisuje změny barev od červené po zelenou, další zaznamenal vír. Při prvním pokusu se možná nestane nic. Neztrácejte naději, protože jen málokdo hned uspěje. Po pěti minutách přerušte pokus a zkuste to druhý den.

Jak vysvětlovat spatřené jevy

Konkrétní zkušenosti se opět různí, v zásadě je však lze rozdělit do dvou kategorií: buď vidíte konkrétní obrazy, nebo spatříte jen symboly, které pak vykládáte. Nezáleží na tom, do které skupiny budou patřit vaše vize, důležité je jejich poselství, schopnost ho přijmout a pochopit. Naučit se věštit z křišťálové koule je dlouhodobý proces, který vyžaduje trpělivost a čas, výsledek však prý stojí za to.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden