Kristina Kloubková: Drtí ji zákeřná nemoc dcery!

Velké trápení má stále nezadaná moderátorka Kristina Kloubková (40). Svou dcerku Jasmínku (5) si doslova vymodlila, naplno si ale štěstí s ní užívat nemůže. Holčička totiž neustále bojuje se závažnými chorobami.

Nejprve dostala mononekluózu, potom pneumokoka a to rozvinulo lavinu dalších zdravotních problémů.     "Nechápu to, vždyť proti pneumokokovi byla očkovaná," říká zdrcená Kloubková, která poslední dva roky neřeší nic jiného.

"Píchání uší, záněty, no prostě šílenství," říká Kloubková. S dcerkou prý jezdila po nemocnicích celé letní prázdniny. Kvůli mononukleóze, kterou prodělala v loni, jí prý zbytněly nosní mandle, které tlačily na zvukovod, takže Jasmínka přestala slyšet.

V srpnu proto musela podstoupit operaci. "Když bylo v létě nejhezčí počasí, musely jsme být zavřené doma," postěžovala si moderátorka. I když zákrok zvládla perfektně, stále však není vyhráno. Zákeřného viru se prý Jasmínka už nikdy úplně nezbaví.

„Virus, který v sobě má, tu bude navždycky. Ten už jí nikdy z těla nevymizí. Ve chvíli, kdy onemocní, tak můžou nastat komplikace a průběh nemoci může být těžší,“ strachuje se moderátorka.

Přesto ale doufá a věří, že bude teď konečně chvíli klid a žádné onemocnění nepřijde. „To dáme! Když jsem zvládla operaci a narkózu svého dítěte, tak už jsem připravená na cokoli. Doufám, že nemoci se nám budou vyhýbat,“ dodává s optimismem.

.

reklama
reklama

Komentáře