Kristina Kloubková: Důvodem rozchodu je nevěra?

Zpráva o rozchodu moderátorky Kristiny Kloubkové (42) a choreogra a porotce StarDance Václava Kuneše (43) otřásl showbyznysem. Co se tak náhle stalo? Rozdělit je mohlo šokující zjištění. Moderátorka Kristina Kloubková je názorným příkladem toho, že celebrity umí pořádně překvapit.

Ještě doneldávna se mluvilo ve spojitosti s moderátorkou Kristinou Kloubkovou a jejím přítelem Václavem Kunešem o svatbě. Nejprve se zdálo, že Kloubková je tou, která si nechává zadní vrátka. Když se dvojice poprvé objevila pospolu na veřejnosti, na otázku zda je Kuneš její kamarád nebo partner, moderátorka odpověděla kamarád.

Zatímco Kuneš řekl partner. Následovalo pochopitelně trapné ticho kvůli tomu, že Kloubková svého přítele zapřela. Jakoby to s Kunešem ještě nemyslela vážně. Jak se ale zdá, možná se časem karty obrátily a doslova po uši v tom byla Kloubková.

Oba vypadali jako pro sebe stvoření. Stejná profese, zájemný obdiv i stejné naladění. Vypadalo to, že ač staří dávní známí spolu randili ani ne dva roky, je ruka v rukávě. Svatba se skloňvala ve všech pádech.

Tedy alespoň v případě Kloubkové. Ta se nechala slyšet, že by se s Kunešem vdávala hned, avšak on ji o ruku stále nepožádal. I přes váhání Kuneše měl být ale ňatek otázkou času. Naní jako rána z čistého nebe přišla zpráva o rozchodu.

"Ve vztahu už nejsem. Nejsme pár několik týdnů. Není potřeba to víc komentovat," přiznala Kloubková. Co tak najednou? Vždyť to mezi nimi yvpadlao na osudovou lásku! Za takto nečekanými rozchody většinou bývá něco vážného.

Je znám případ, kdy vztah snoubenců den před svatbou ukončila ženichova nevěra. Mohlo být snad u Kloubkové a Kuneše něco podobného? Pravdou je, že moderátorka poslední dobou velmi pohubla. Je vidět, že rozchod nese velmi těžce.

Nepřímo přiznala, že zhubla i právě kvůli tomu. Zklamal ji snad Kuneš? Mohla přijít na něco, co ji ranilo natolik, že nemohla ve vztahu dál setrvávat? Asi nebylo náhodou, že Kuneš tak dlouho nenápadně couval ze svatby.

Zda za tím byl někdo třetí, však těžko soudit. Vzhledem k tomu, že je moderátorka na své soukromí velmi opatrná, můžme si jen domýšlet. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden