Moje šťastná hvězda

Kristina Kloubková: Ocitla se úplně bez peněz?

Na chlapy spoléhat nemůže

KRISTINA KLOUBKOVÁ (40) nedávno popřela všeobecnou představu o tom, že by si ona či všichni její kolegové žili v luxusu. Tvrdí, že se musí hodně otáčet, aby uživila nejen sebe, ale i dceru.

 Hvězda televizních zpráv na Nově a maminka čtyřleté dcery JASMÍNKY podle svých vlastních slov nemá rozhodně peněz nazbyt. Moderátorka dokonce tvrdí, že to má s financemi těžké a bylo období, kdy se musela i zadlužit a půjčovat si peníze od rodičů. Život pohledné blondýnce komplikuje i fakt, že nemá dostatek peněz na to, aby si pořídila bydlení v hlavním městě, takže žije za Prahou a musí šetřit. Do Prahy ale musí každý den dojíždět za prací nebo kvůli domlouvání možných pracovních zakázek, což ji také stojí nemalé náklady a čas. Moderátorka se proto podle svých slov musí uskromnit, a tak letos dokonce vynechala dovolenou.

Sponzora nemá

Naštěstí má teď aspoň pravidelný příjem z moderování večerních zpráv, nicméně v minulosti na tom byla mnohem hůř. Bylo to během jejího sedmiletého vztahu s hercem ROMANEM VOJTKEM (44). Tehdy se dostala do tak svízelné finanční situace, že o pomoc musela požádat vlastní rodiče. „Měla jsem tehdy těžké zranění a osm měsíců jsem nemohla pracovat. Byla jsem úplně bez peněz a Roman, když měl jeden kšeft měsíčně za 3000 korun, tak jsme byli šťastní,“ svěřila se nedávno Kloubková, která v té době navíc musela splácet auto na leasing. Peníze, které si tehdy půjčila od rodičů, jim pak postupně splácela. Moderátorčinu finančnímu rozpočtu nepomohl ani rozpad vztahu s otcem její dcery, bývalým tanečníkem KARLEM MORAVCEM (39). S ním se Kristýna rozešla před rokem kvůli nepřekonatelným rozdílům na společné soužití. „Nedokázali jsme spolu prostě žít,“ řekla o důvodech krachu vztahu Kloubková. Podle ověřené šuškandy ale moderátorka už tehdy měla za Moravce rychlou náhradu.

Je moc hodná

Útěchu měla údajně hledat v náruči zámožného podnikatele PAVLA KOVÁŘE z Českých Budějovic. Bývalá tanečnice však informace o nové lásce odmítla komentovat, přestože blízké zdroje z jejího okolí přítomnost podnikatele po jejím boku v době krachu jejího oficiálního vztahu potvrdily. „Sama nejsem, ale o svém novém vztahu se nechci blíže vyjadřovat,“ řekla tehdy pouze a rezolutně odmítla, že by za rozpadem vztahu s otcem její dcery byl někdo třetí. „Nejsem typ ženy, která podvádí svého partnera.“ Otázka nyní je, zda už jí neztroskotala i tato naděje na nový vztah. Známí Kováře o něm tvrdili, že je poněkud prudší povahy a že si s křehkou a citlivou Kristinou nebudou dlouho rozumět. Také její přátelé o ní říkají, že je na své partnery až příliš hodná, na což nakonec vždy doplatí. Pokud jsou ale Kloubková s Kovářem stále spolu, znamenalo by to, že její milý podle všeho nebude příliš štědrý. Pravděpodobnější ale zřejmě bude verze, že Kristina už je opět sólo a musí si s financemi poradit sama.

Oželela dovolenou s dcerou, což zřejmě znamená, že by si ji musela celou zaplatit sama.


Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden