Kristýna Leichtová: Začíná se bát erotických scén

Hvězda seriálu 1. MISE je stále stydlivější. Filmové nebo seriálové scény, v nichž se musí svéknout, či dokonce skočit s partnerem do postele, snáší čím dál hůř. Pro příklady netřeba chodit daleko.

Právě ve zmíněném seriálu scénář Kristýně Leichtové (36) předepisuje všelijaké pikantnosti, z čehož je nervózní nejen ona, ale i kolega Jan Dolanský (43). „S Honzou jsme oba stydlíni,“ popisuje půvabná tmavovláska. „Děláme legrace, ale jak jde do tuhého, normálně se stydíme. Čím jsem starší, tím se stydím víc.“

První společná scéna, kterou dostali s Dolanským v 1. MISI za úkol, byla bohužel zrovna milostná. Absolutně bez textu, šlo jen o polibky a couvání do postele. „Byl rudej jak rak, brutálně se styděl a já taky,“ vzpomíná herečka.

Mimoto diváci mívají tendenci zaměňovat role herců s jejich soukromím, a tak se mnozí z nich domnívají, že Kristýna má s Janem Dolanským i doopravdy techtle mechtle.

Herečka přitom žije se šéfem činohry Národního divadla moravskoslezského Vojtěchem Štěpánkem (37), a tak se spekulacemi baví celé divadlo. „A já to pak musím vysvětlovat dědečkovi,“ stěžuje si brunetka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden