Kritice se už jenom směje

V životě si prošla peklem. VENDULA PIZINGEROVÁ (51) pohřbila dceru i manžela, který spáchal sebevraždu. Lidé ji z jeho smrti vinili. Ona se přesto snaží rozdávat radost. Chce to ale hodně síly a nedokázal by to každý.


To, co osud Vendule Pizingerové (51) naložil, by ustál jen málokdo. Musela se přenést přes smrt čtyřleté dcery Kláry, která zemřela na leukémii, a její první manžel Karel Svoboda (†68) se sedm let poté zastřelil. Na jeho pohřeb dokonce šla v neprůstřelné vestě, protože se bála.


„K útoku mohlo opravdu dojít. Těch výhrůžek bylo neskutečné množství,“ přiznala nedávno. Je jasné, že je to velká bojovnice. Tím spíš, že se i dnes musí prát s komentáři některých lidí, že smrt geniálního skladatele v podstatě zavinila. Slova, která jí mnozí dokážou (většinou anonymně) napsat, jsou opravdu do nebe volající.


Ředitelka Kapky naděje je přesvědčená, že všechno špatné v životě už je dávno za ní.

Zase spokojená

Přesto se k ní po všech těch ranách osudu obrátilo štěstí čelem. Ačkoli ani v tomto případě to nebylo zrovna snadné. Kritika, že si našla o 16 let mladšího chlapa,  a navíc ještě syna kamarádky, se na ni sypala ze všech stran. I to ale nakonec ustála.

S manželem Josefem Pizingerem (35), se kterým vychovává syna Pepíčka (2), je nevýslovně šťastná. Nedávno si užívali dovolenou v Namibii a ředitelka Kapky Naděje se fanouškům na sociálních sítích pochlubila fotkou v bikinách, ke které napsala, že „čas zničí vše“. Myslela tím bolest a rány, včetně špatných vzpomínek.

Vydrží s ní?

I přesto se občas vyrojí spekulace, že vztah s o tolik mladším mužem se jí musí zákonitě dříve či později rozpadnout. Vůči tomu už je ale naštěstí Pizingerová imunní a vše bere s humorem. Kdyby se tak prý přece jen stalo, možná si podle svých slov třeba najde ještě mladšího partnera.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden