Krize hned po svatbě

Dělí je od sebe šestnáct let. Dosud jim věkový rozdíl až tak nevadil, ale poté, co se vzali, mezi nimi čím dál častěji vznikají třenice. A to nejen v názorech na život a společné soužití, ale například se prý nemohou shodnout ani v tom, jak trávit společný čas a kam vyrazit na dovolenou.

Roman Vojtek (47) prý nejraději jezdí do Spojených arabských emirátů, kde má všechno, co potřebuje ke klidné a komfortní dovolené. Hotel blízko pláže, jídlo a pití po celý den v ceně zájezdu a všude okolo obchody, v nichž si může koupit, co potřebuje.

Jenže Petra Vraspírová (31) údajně o takovou pohodlnou dovolenou vůbec nestojí. Nejraději by se vydávala do míst ještě lidskou nohou nepoznamenaných. Nejde ale jen o dovolené, problém mají i tady v Česku.

Jsou spolu téměř dvacet čtyři hodin denně

Jejich přátelé si myslí, že spolu tráví až příliš času. Snídají spolu, pracují spolu, do společnosti také vždycky chodí jenom spolu. Kolegové i přátelé se začali divit, že si nelezou na nervy.
Vždyť párům většinou nějaké to menší párhodinové odloučení prospívá. Někdy i mnohem delší. Mají si víc o čem povídat. Ale zřejmě to neplatí v případě Romana a Petry. Ti si prý mají pořád co vyprávět, a když zrovna ne, tak spolu i rádi mlčí. Jenže teď jedna jejich společná známá údajně přišla s tím, že spolu trávit tolik času zkrátka musejí, protože si to Vojtek přeje.

Potřebuje volnost

Bez své manželky totiž neudělá jediný krok. To, že to Vraspírové prý vadilo i před svatbou, věděla její rodina i přátelé, ale prý se teď s manželem dohodli, že každý bude mít nějakou volnost. Když bude chtít jet na dovolenou s kamarádkami, pojede, a když bude chtít on, může jet také zase se svými kamarády. Jenže herec prý skoro žádné kamarády nemá. Všech se vzdal ve prospěch Vraspírové, ačkoli ta o to vůbec nestála.

Je to prý ona, kdo se pořád musí přizpůsobovat. A tak jí pomalu, ale jistě dochází trpělivost. Ráda si zajde s kamarádkami na večírek, udělají si společný víkend, užijí si trochu adrenalinových sportů. Ale to vše vidí Vojtek nerad, protože on sám nejraději tráví čas doma, v manželčině společnosti. Ačkoli zpočátku se prý Roman Vojtek dítěti bránil, teď by ho prý podle přátel uvítal všemi deseti, protože by prý dokázalo manželku zklidnit a zařídit, aby se věnovala pouze a jen rodině. Nemohl si totiž za tu dobu, co spolu jsou, nevšimnout, že na Vraspírovou má zálusk i mnoho jeho kolegů. Ta prý sice nerada flirtuje a je jí to proti srsti, přesto Vojtek stále žárlí.

Pokus o smír

Dokonce se měl na svatbě málem i poprat kvůli tomu, že jeden z jeho přátel Vraspírové řekl, že nebýt ženatý a ona vdaná, klidně by si dal říct.Jejich manželství je tak podle přátel pokusem o smír a především pokusem o to, umět dělat kompromisy. Vraspírová je k nim více než ochotná. Vojtek si ale zatím vede stále stejně. Žárlí a vše se řídí podle něj. Tak snad to zkusí změnit, jinak přijde o svou lásku a především o vztah.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden