Moje šťastná hvězda

Krize je pryč, co bude dál?

Přednedávnem se hvězda oblíbeného seriálu ZOO Michaela Tomešová (31) a její manžel Roman (34), objevili v nové soutěži Můj muž to dokáže.


Herečka tehdy v žertu prohlásila, že když její muž zvládne splnit daný úkol, porodí mu třetího potomka. Jak to tak ale vypadá, v té době už možná opravdu byla potřetí těhotná. Leccos tomu totiž naznačuje.


Dovolená plná romantiky a volné oblečení


Herečka totiž v poslední době nosí hodně volné oblečení, což pro ni není zrovna typické, navíc na snímcích, kde má odhalené bříško, si ho zakrývá vším možným.


Že by se skutečně jejich rodina již brzy rozrostla o dalšího člena? Ještě nedávno se přitom hojně hovořilo o jejich manželské krizi. Když se zúčastnili show Výměna manželek, neváhali se s problémy svěřit na veřejnosti.


Manžel Roman Tomeš.

Zažehnali dítětem krizi?

Mluvilo se i o nevěře. Roman má nápadnic na každém prstě hned několik, Michaela zase až nápadně tíhla ke svému bývalému příteli Milanu Peroutkovi.

Ať už na tom bylo  jen smítko pravdy, zdá se, že je krize zažehnána. A možná právě díky údajnému těhotenství. Nebyli by prvním ani posledním párem, který by to takhle řešil.

Společně vychovávají dva malé syny – Kristiána (5) a Jonáše (4), před měsícem si pořídili ještě rozkošnou fenečku, kterou pojmenovali Bonnie. Nechme se překvapit, s čím nakonec přijdou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden