Moje sladké tajemství

Krize v manželství Vydry a Bouškové?

Moje sladké tajemství

Místo rodinného života se slavný pár vídá už jen v práci!

Jsou jedním z nejstabilnějších párů showbyznysu. Jejich manželství trvá již 35 let. Na veřejnosti se téměř neukazují a jejich vztah není protkán skandály. Podle všeho se ale manželé Jana Boušková (63) a Václav Vydra (62) už skoro nevídají! Podle herce by prý pravidelný kontakt nedělal dobrotu. Je to snad začátek konce?

Skutečnost je taková, že se opravdu vídají minimálně. Podle Václava Vydry (62) se někdy potkají až pozdě v noci nebo spolu posnídají. Jinak si jde každý po své práci. Herec tráví spoustu času s koňmi, kteří jsou jeho velkou zálibou, a Jana Boušková (63) pravidelně jezdí točit Ordinaci v růžové zahradě.

Je to zvláštní vztah, téměř se nevidět a nekomunikovat spolu. Nic sice nenaznačuje, že by v manželství byl někdo třetí, ale člověk nikdy neví. Je tedy otázka, zdali manželům

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden