Krize vrcholí! Proč Rybová utíká od manžela?

Herečka nekonečného seriálu Ohnivé kuře Linda Rybová (41) už toho má tak akorát dost! Místo, aby si po čtyřicítce užívala života, lítá pohledná blondýnka s postavou křehké holčičky pouze z práce do práce a domů k dětem.

Na nic jiného už jí nezbývá čas. Zatímco před rokem se Linda celkem pravidelně nechávala vidět ve víru nočního pražského života se svým manželem hercem Davidem Prachařem (58) a společnými přáteli, letos jako by se po nich země slehla. Co dělají ve svém volném čase? A mají vůbec nějaký?

Rozumí si víc se svým seriálovým manželem?

Nejradši tráví čas od sebe

Z každodenního stereotypu je unavený skoro každý. Většina manželů to řeší společnou dovolenou nebo posláním dětí k babičkám. Linda s Davidem to ale mají trochu jinak. Tenhle hvězdný pár tráví svoje drahocenné chvilky klidu odděleně. Kde? „Odpočinu si třeba v dílně truhláře, který dělá dveře. Má tam piliny, prach, je v montérkách... Tohle obdivuju,“ přiznal se bez mučení David. A po čem touží jeho žena Linda? Romantická dovolená v Karibiku nebo aspoň v Chorvatsku to tedy rozhodně není. „Přála bych si mít možnost třeba týden si jenom číst, abych se vůbec nemusela zvednout. To mi hodně chybí. Přinášelo mi to štěstí,“ svěřila se herečka se smutkem v očích při vzpomínkách na svůj mladý život bez dětí a větších starostí. Odhodlá se k velkému kroku, aby celou situaci nějak vyřešila? Nebo se radši bude dál týrat vlastními myšlenkami na jinou slibnou budoucnost?

Nechá teď výchovu na Davidovi?

Ono by stačilo, kdyby jí občas David, který překypuje egoismem, s malou Rozárkou (13), Josefínkou (12) a Františkem (9) pomohl. Jenže vzhledem k tempu, které si doma sama Linda nastavila, to bude pro známého herce docela oříšek. Počínaje speciálním jídelníčkem, kterému oba dva propadli a výchovou konče. „Nástupem dětí člověk začne mnohem víc řešit, co jim dává k jídlu. Ale David není vybíravý a děti se musí naučit alespoň trochu přizpůsobit své chutě všem ostatním,“ rozhodla rázně Linda. Opustí nakonec svého sobeckého manžela a začne si zase naplno užívat života? Zvítězí u ní rozum nebo emoce?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden