Krizi ve vztahu Anety Krejčíkové vyřeší nevěra?

Nevěra, jako součást milostné strategie? Je to vabank, ale může to zabrat...

O ruku ji požádal, ale vzít si ji, to ne. Nikdo by se nedivil, pokud by si herečka Aneta Krejčíková (31)  kladla otázku, zda to s ní otec jejích dětí vůbec myslí vážně. A tyto pochybnosti by mohly brzy způsobit problémy daleko větší...

Není lehké žít vedle slavné herečky. Ovšem po boku partnera, který sice svatbu slíbí, ale potom ‚skutek utek‘, to také nebude žádný med. A není tajemstvím, že vztah Anety Krejčíkové (31) a jejího partnera Ondřeje Rančáka (37) v posledních měsících prochází těžkým obdobím.

„My se nacházíme ve fázi, kdy ten vztah je zatím pro nás nejnáročnější,“ přiznala blondýnka. A důvodů ke krizi může být víc. Péče o děti, Bena (4) a Antonii (2), dává herečce zabrat. Do toho

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden