Moje sladké tajemství

Krutá žaloba od vlastního muže

Nic se jí v jejím životě teď nedaří. Spoléhá na zázrak?

Kdyby to bylo jen trochu možné, nejspíš by Lucie Vondráčková (38) uplynulý rok ze svého života úplně vymazala. Bez nadsázky ho lze totiž přirovnat k noční můře! Ale může být očividně ještě hůř.

O zpěvačce Lucii Vondráčkové (38) je známé, že si jde vždycky tvrdě za svým a dokáže všechno, po čem zatouží. Podobně se zřejmě rozhodla postupovat i ve vyhroceném rozvodovém řízení se světoznámým hokejistou Tomášem Plekancem (36).

Lucku údajně rozpálilo doběla, že by měli jejich dva synové Matyáš (7) a Adámek (3) trávit svátky i s jeho novou přítelkyní tenistkou Lucií Šafářovou (32). Usmyslela si tak, že vezme jejich společné ratolesti k moři.

Jejich tahanice odnášejí synové.

Netušila ale, co bude následovat. Podal na ni šokující žalobu To, že se snaží nechávat si děti jenom pro sebe, totiž zase pro změnu rozčílilo Tomáše. Ten nechce být tím, který bude odříznutý od svých vlastních potomků, kteří zůstávají se svou maminkou v Kanadě.

Rozhodl se proto ke skandálnímu kroku a podal na svou manželku žalobu s tím, že prý chtěla jeho syny unést. Vše došlo tak daleko, že soud měl dokonce zabavit oběma chlapcům jejich cestovní pasy, aby nemohli s Luckou nikam odjet.

Plekanec se kvůli tomu, aby mohl být s oběma syny, dokonce vzdal naplánovaného hokejového utkání a nečekaně letět do Kanady. Takové chování bylo ale pro Lucku nepochopitelné, protože prý několikrát otci malých chlapců nabízela, aby za nimi přijel.

On měl ale údajně vždy výmluvu na hodně práce. Nemá se už ani o koho opřít Pro Lucku je ale tak jako tak současná situace jen další ranou do zad, které musí čelit sama. Nejenže se na sportovcovu stranu začínají stavět všichni jejich společní fanoušci, ale české zpěvačky se už pomalu nezastanou ani její vlastní rodiče Hana Sorrosová (60) a Jiří Vondráček (68).

Ti se raději k celé kauze vůbec nevyjadřují a neodjeli za ní ani za oceán, když potřebovala nejvíc obejmout a uklidnit. Zůstala tak na všechno úplně sama. Myslí na nejhorší? Pro Lucku by bylo snad jedinou útěchou, kdyby se jí alespoň dařilo v kariéře.

Jenže ani tam zrovna nesklízí úspěchy. Ať už jde o film Perfektní polibek nebo její poslední album Růže, kde asi největším zklamáním byla píseň Zásah. Nejeden posluchač údajně kroutil hlavou nad kvalitou předělané zahraniční skladby.

A rozvodové tahanice a veřejné bitvy o majetek a děti stále nemají konce. Ustojí Lucka takový nápor?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden