Kruté životní zkušenosti udělaly z Evy Hurychové obhájkyni týraných žen!

První násilí zažila už před svatbou, ale láska byla silnější.

V osmdesátých letech se zpěvačka Eva Hurychová (68) dostala dokonce do první desítky Zlatého slavíka. Další roky ale už tak příjemné nebyly, hlavně kvůli drsnému manželství.

Rodačka z Vysokého Mýta se přestěhovala s rodiči do Liberce, když jí byly tři roky. Tam také chodila na základní školu a pak i na střední zdravotnickou. Měla se svým životem ale jiné plány: toužila vystudovat AMU a věnovat se zpívání a psaní textů a písniček. Směřovala k tomu od dětství, protože vyrůstala v hudební a tvůrčí rodině.

Zlatá osmdesátá léta

Na vytouženou AMU se bohužel nedostala, zpátky do Liberce se už ale nevrátila. Začala pracovat v rozhlase a večer studovala na Lidové konzervatoři. Autorskou tvorbu měla jako koníčka pro volný čas.

Postupně se začala prosazovat a v

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden