Která sexy blondýna nakonec vyhraje?

Jdou si pomalu po krku! Která z usměvavých vnadných moderátorek bude nakonec oblíbenější?

Jedna je na obrazovkách už skoro 20 let. Druhá se teprve pokouší prosadit! Známé moderátorce Lucii Borhyové (39) začíná  šlapat na paty o téměř generaci mladší konkurentka, vnadná sexy kráska Eva Perkausová (23), která se má stát hvězdou televizních zpráv. Jak tohle dopadne?

Dá se to považovat za souboj generací! Vždy usměvavá sympatická moderátorka nováckých televizních zpráv Lucie Borhyová (39) neměla do teď kolem sebe žádnou sokyni, která by jí v profesním životě tak moc začala dýchat na krk jako právě odvážná a vyzývavá moderátorka televize Prima Eva Perkausová (23). Ta totiž po vyhazovu z populárního pořadu Top Stár kvůli vracející se moderátorce Laďce Něrgešové (42) z mateřské dovolené dostala nabídku, která se prostě neodmítá. A to posadit se vedle dnes už ostříleného krasavce, bývalého desetibojaře a moderátora Romana Šebrleho (43) za jeho dosavadní moderátorskou partnerku Gábinu Laškovou (27),  která odchází na mateřskou. Jedinečné Borhyové tak chtě nechtě v televizním zpravodajství roste pořádná konkurence! Perkausová totiž nic nepodcenila a jen, co se radostnou zprávu dozvěděla, začala poctivě trénovat na čtecím zařízení, aby  si od začátku března neuřízla ostudu. Moc času jí totiž vedení na přípravu nedalo. Uvažuje se ještě o moderátorce počasí na Nově Kateřině Němcové (27), ale zdá se, že sexy Eva má pozici jistou a přitáhne diváky k obrazovkám jako magnet. Vydrží takový mediální tlak na svou osobu, nebo raději odejde do ústraní po bok nějakého bohatého sponzora, jak jí mnoho lidí  předpovídá budoucnost?

Začíná nástup mladé generace?

Válka blondýn je na spadnutí! Zatím to vypadá, že se ostřílená novácká hvězda nenechá jen tak někým znervóznět. Nepodléhá  panice a raději se naplno pustila do svého soukromého projektu LuckyBe. A nemá se opravdu za co stydět. Na účtu její slušně se rozvíjející firmy prý už má několik set tisíc korun. Ono jí ani nic moc jiného nezbývá. Kromě vlastních aktivit má s televizí Nova přísnou smlouvu například o svém vzhledu, kterou nesmí bez jejich svolení jen tak porušit. Úmluva se týká hlavně jejích vlasů. Tedy především délky a blonďaté barvy. I kdyby tedy Lucie chtěla z blížící se války a srovnávání s krásnou mladou Evou utéct, tak nemůže. Lucie ale poslední dobou přitvrdila a zapojila do byznysu i svého manažera, který je jejím přítelem. Z mladším  Michala Smečky (29) nafotila i několik propagačních fotek.

Tuhle dvojici už potkávat nebudete. Šanci dostane Eva.

Dalším tahem se stal milenec!

Je to tak reakce na podrážděné komentáře některých jejích fanoušků na sociální síti,kterým už přišlo její věčné skrývání a uhýbání spíš k smíchu? Nebo spíš Lucka neví kudy kam, a tak se rozhodla udělat si kromě moderování i taková „zadní vrátka“ v podobě výroby charitativních korálkových náramků? Ať je to, jak chce. Je to pro mladou začínající Evu signál, že to rozhodně nebude mít snadné. Jakou zbraň vytáhne pro změnu zase ona? Eva na druhou stranu není v českém showbyznysu žádnou začátečnicí a umí v tom celkem slušně chodit. Blondýnkou je už od puberty a její přírodní pětky se staly pověstnými téměř od prvního okamžiku, kdy se objevila v obývacích pokojích na televizních obrazovkách. Na rozdíl od Lucky už to ale Eva vzala pěkně hopem a místo aby si své přednosti pečlivě střežila a jen tak je neukazovala, pózovala už několikrát pro pánské časopisy.

Skrývání skončilo! Je ochotná vytáhnout všechny zbraně...

Co všechno umí se svým tělem?

Mimo to na sobě maká ve fitku a chlubí se s fotkami při téměř akrobatických pózách s nohama za hlavou nebo dokonalým rozštěpem.  Jinak to ale vůbec  neměla a nemá hlavně s muži jednoduché. S otcem se kvůli jeho odměřenosti vůbec nebaví a jeden z jejích expřítelů skončil dokonce ve vazbě. Onehdy zase pro změnu kvůli úplně cizímu muži nestihla při cestě z New Yorku navazující let z Mnichova do Prahy. „Takovou hrůzu jsem nikdy nezažila. Když jsem se konečně dostala domů, padla jsem do postele a spala jako zabitá,“ líčí zážitky z posledního letu Eva, kdy kvůli opilci v letadle museli nečekaně přistát ve Švýcarsku. Bude podobně velkých skandálů přibývat? Atraktivní sexbomba se tak asi má pořádně nač těšit!

Návratem z mateřské způsobila chaos.

Zvítězí neokoukaná, či známá kráska?

Obě mají výrazné blond vlasy, opravdu bujný dekolt, zářivý úsměv a pronikavé modré oči. Milují lyžování a cachtání v bazénu. Nejčastěji je potkáte v růžové barvě s rudou rtěnkou na rtech. Člověk by řekl, že jsou sestry. Obě jsou navíc rozené ve znamená berana, takže si jdou celkem tvrdohlavě za svým. Eva přitom začala svou kariéru jen o pouhé dva roky později než Lucka ve svých jednadvaceti letech. Která má ale momentálně navrch? Primácká hvězda sice nemá tolik zkušeností, ale dohání to rozhodně jinými svými dvěma přednostmi. Na fotkách byste je od sebe téměř nerozeznali. Holky totiž vyhledávají nejen stejné fotografy, ale kroutí se i v hodně podobných pózách. Kupodivu ale přitahují naprosto rozdílné typy mužů. Zatímco Lucie se dostala do věku, kdy ji spíš více přitahují vlasatí mladíčci, Eva odjakživa dává přednost starším a hlavně dobře zajištěným holohlavcům. Je to snad jenom náhoda? Tak alespoň, že si v tomhle ohledu holky nepolezou do zelí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden