Můj čas na kafíčko

Která svíčka vám přinese lásku, peníze nebo sílu?

Můj čas na kafíčko

Svíce patří k magickým předmětům již od počátku světa, a to napříč všemi kulturami. Můžete s jejich pomocí čarovat i vy. Stačí jen vědět, jak na to, a úspěch se dostaví.

Jistě už jste někdy přemýšlela o tom, proč se zapalování svíček spojuje například s relaxací, narozeninami nebo naopak pohřby. Není to žádná náhoda. Traduje se totiž, že plamen svíce může být jednou z bran do jiných světů a může vám pomoci komunikovat s duchy nebo se spojit s vlastním podvědomím.

První zmínky o čarování se svícemi a voskem se objevily již ve starém Řecku a také Egyptě. Lidé tehdy věřili, že si s jejich pomocí přivolají lásku nebo naopak pohromu pro své nepřátele.

Vyberte si vhodný den a použijte modlitbu

Pokud chcete čarovat pomocí svící, je potřeba vědět několik důležitých informací. V první řadě si musíte pořídit svíčku v barvě, která odpovídá vašemu požadavku. Rituál si

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden