Můj čas na kafíčko

Která znamení nejčastěji lžou?

Můj čas na kafíčko

Románový hrdina baron Prášil lhal tak často, že ani sám nevěděl, kdy říká pravdu.

Říká se, že lež má krátké nohy. Jak dlouhé je mají podle hvězd chlapi – pábitelé? Podobně jako největší lhář a „pohádkář“ všech dob – baron Prášil. Jak podle znamení poznáte, jaký chlap nejčastěji lže?

Beran (21. 3. - 19. 4.) 

Ohnivý Beran nepatří mezi velké lháře. Nemá důvod lhát a nic pozitivního na výmyslech ani nevidí. Lež považuje za únik před realitou, před problémy, které chce nahlížet zpříma. Lhát ani neumí, je při tom vždycky nervózní a každý to na něm hned pozná. Rád má ve všem jasno a nebojí se ani nepříjemné pravdy.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Je tvrdohlavý paličák a chce, aby se všechno dělo právě tak, jak on sám chce. Pokud kvůli tomu musí občas sáhnout k malé lži, kterou považuje za neškodnou, udělá to. Nebývá to často a většinou jde o drobné lži, které vám neublíží, ale spíše vás

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden