Které hvězdné znamení žárlí nejvíc?

Jací chlapi jsou největšími žárlivci? A jak jste na tom vy?

Někteří lidé považují žárlivost za jasný důkaz lásky. Někdo se ale uvnitř trápí, uvnitř užírá, ale navenek to znát nedává, Další zase předvádí scény a hysterické výstupy. Podívejte se, jak na tom jsou se žárlením jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

Temperamentní a ohnivý Beran je dost žárlivý, a je schopen vám udělat takové scény, na které do smrti nezapomenete. Nevěra partnerky je pro něj něco nepředstavitelného. Stačí mu jen malý náznak nevěry, aby rozpoutal divokou žárlivou scénu, a to klidně na veřejnosti. Musíte ho ubezpečit o své lásce, naštěstí se uklidní rychle.

Býk

Vášnivý, avšak rozvážný býk potřebuje mít kolem sebe ve všem své jistotu i samozřejmě i ve vztahu. Je nejen velmi podezíravý, žárlivý, ale také majetnický. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ho snad podvedla a potom se k němu v klidu vrátila. Zhrzený Býk pak dokáže zničit všechno kolem sebe, ten na zradu a ponížení nezapomíná.

Blíženci

Rozpolcený a vnímavý blíženec obvykle nějak nežárlí, není podezíravý a nevyvádí. Samozřejmě ale, že výjimka se vždycky najde. Pokusy o laškování s někým jiným si proto můžete raději ušetřit. Na nevinném společenském flirtování Blíženec nevidí nic špatného. Zase to však s provokováním nepřehánějte. Umí se ozvat!

Rak

Rodinný typ a citlivý rak si často a s oblibou svou milovanou partnerku přivlastňuje, a pak bývá velmi žárlivý a podezíravý. Žárlivost je pro něj něco jako jasný důkaz a barometr lásky. Čím víc vás Rak miluje, tím víc na vás žárlí. Bouřlivé scény anedělá před lidmi na veřejnosti, to si nechává pěkně na doma. Pak to ovšem stojí za to.

Lev

Sebevědomý král společnosti lev nemá ani tak obavy ze ztráty své drahé polovičky, ale spíš z pocitu prohry a zraněné ješitnosti a pýchy. Když ho mučí žárlivost, nerad to přiznává, protože je příliš hrdý a nerad ukazuje své slabosti. Nestrpí další jiné muže v blízkosti své lásky. Zradu zřídkakdy odpustí, vnímá ji jako velké ponížení.

Panna

Jemný a puntičkářský muž, zrozený v panně nebývá přehnaně žárlivý. Na to má zajisté vliv i jeho schopnost velkého sebeovládání. Pokud však přece jen zrozence Panny přemůže podezřívavost a nepřesvědčíte ho o tom, že jste mu věrná, můžete se dočkat i toho, že se nebude nervovat a vztah s vámi nečekaně a jednoduše ukončí.

Váhy

Věčně nerozhodný a klidný muž ve znamení váhy začne žárlit pouze tehdy, když mu na jeho partnerce opravdu hodně záleží. Jestli ho něco doopravdy děsí, je to samota. Ve společnosti vás bude zrozenec váhy vždy poočku sledovat. Zjistí-li, že věnujete příliš pozornosti nějakému jinému muži, doma se hádce určitě nevyhnete.

Štír

Temperamentní a vášnivý Štír je krajně podezíravý, majetnický a žárlivý. Od své drahé polovičky vyžadují naprostou věrnost a oddanost. Štír je mimořádně vnímavý, zaregistruje sebemenší změnu ve vašem chování. Když má podezření, chová se nepředvídatelně. Dlouho v sobě vše tají a v nestřežené chvíli na vás vše vybalí. Střelec Útočný a jízlivý střelec žárlí ve vztahu málokdy. Jeho vrozený optimismus a víra v lepší zítřky mu to ani nedovolí. Přesto bývá zdravě ostražitý. Žárlivost je pro něj značně nevýhodná, neboť on sám vyžaduje ve vztahu volnost. Pokud ho podvedete, urazí ho to a počítejte s následky. Nekompromisně se od vás otočí.

Kozoroh

Pragmatický a racionální kozoroh od své partnerky vyžaduje absolutní věrnost. Žárlí až k zbláznění, protože se obává ztráty milované bytosti. I když to v jeho srdci vře, dokáže své podezření dlouho a dokonale skrývat. I po rozchodu mu často trvá velmi dlouho, než se dokáže smířit s faktem, že jste si už našla jiný vztah.

Vodnář

Věčně zasněný a dobrodružný vodnář bývá často až příliš nad věcí, než aby se snížil k žárlivým výstupům. Občas se může nechat unést obavami z opuštění kvůli tomu, abyste se nezakoukala do někoho zajímavějšího, avšak nahlas vám to ani za nic nepřizná. Spíše začne nenápadně monitorovat situaci a bude si vás všímat o to víc.

Ryby

Citlivý a jemný muž ve znamení ryb je velice náchylný k žárlivosti. Bývá podezřívavý a vidí i věci, které ve skutečnosti neexistují, a trápí se kvůli tomu. Nejradši by vám viděl do hlavy a znal všechny vaše myšlenky. Umí intuitivně vycítit případnou nevěru. Pak vás ale čeká takový žárlivý a dramatický výstup, na který nezapomenete.

reklama
reklama