komerční sdělení

Které hvězdy občas pokouší štěstí v casinu?

Hraní v casinu odjakživa přitahuje bohaté lidi. A mezi ně patří i řada osobností z herecké nebo sportovní branže. Většinou celebrity v casinu hledají jen pobavení, nejedné z nich se v něm ale podařilo si i slušně přivydělat.

Prvním příkladem známé osobnosti, která si ráda zajde do casina, je slavný herec a držitel Oscara Brad Pitt. Pamatujete na známý film Dannyho parťáci? Často se natáčelo v přepychovém casinu Bellagio v Las Vegas a Pitt prý nerozlišoval, jestli se právě točí nebo ne. Říká se, že i když už byla kamera vypnutá, tak hrál automaty o obří jackpoty nebo si krátil chvíli u partičky karet. A tato vášeň mu údajně vydržela dodnes.

Je jasné, že když jste prvotřídní celebrita, tak nepotřebujete něco jako casino bonus bez vkladu. Můžete si zkrátka dovolit vsadit víc, než je běžné. Tím se řídí i Tiger Woods, profesionální golfista, který za svou kariéru vyhrál více než stovku turnajů. Rád si také zahraje blackjack, ve kterém se rozhodně nedrží zpátky. Do jedné sázky se prý nebojí vložit až 25 tisíc dolarů. Woodsova záliba v blackjacku dokonce vedla až k tomu, že mu v casinu MGM Grand v Las Vegas dali strop pro jeho sázky ve výši jednoho milionu dolarů.

Další celebritou milující blackjack je herec Ben Affleck, který zazářil například ve filmech Dobrý Will Hunting nebo Argo. V blackjacku si svůj největší úspěch připsal v roce 2001, kdy v něm vyhrál 800 tisíc dolarů. Rozhodně si ale nenechal vše jen pro sebe, zaměstnancům casina dal tehdy spropitné ve výši 150 tisíc dolarů. Že je v kartách až příliš dobrý se nicméně v roce 2014 nelíbilo jednomu lasvegaskému casinu, které mu zakázalo právě hraní jeho oblíbeného blackjacku. To je v zemi, kde je hazard tvrdě regulován, určitě nepříjemné. I v Česku samozřejmě funguje loterijní zákon, zdaleka ale nelimituje hazard jen na pár míst po celé zemi, tak jako v Americe.

To Bruce Willis má v oblibě jinou hru než blackjack. Jmenuje se baccarat a znát ji můžete třeba díky filmům s Jamesem Bondem. Willis, který hrál Johna McClanea v populární sérii filmů Smrtonosná past, si díky baccaratu přišel na 500 tisíc dolarů. Stalo se tak během jediného večera v casinu v Atlantic City.

Foto: Pixabay

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden