Moje šťastná hvězda
Kterého si vybere?
Kterého si vybere?

Hlavní hrdinka seriálu Slunečná EVA BUREŠOVÁ (26) v jednom kuse pěje chválu na svého mladého přítele MATYÁŠE ADAMCE (20). Avšak ve hře je i její expartner MICHAEL KRÁSNÝ (36) a také kolega MAREK LAMBORA (25).

V minulosti si prošla velkým zklamáním. Hvězdu seriálu Slunečná Evu Burešovou (26) v minulosti opustil její partner Michael Krásný (36), se kterým má syna Nathaniela (3).

Jak už jsme ale informovali, nakonec spolu přece jenom znovu navázali kontakt a jsou schopni se normálně bavit. Dokonce to vypadá, že si Krásný na Evu zase začal tak trochu myslet. Jde ale také o to, jak to snáší hereččin nový partner.

Dělá si zbytečné naděje?

Mladičký tanečník Matyáš Adamec (20) věděl od začátku, že je Burešová v kontaktu se svým bývalým přítelem. Nejspíš na tom neviděl nic špatného, vždyť spolu mají syna, který je bude pojit do konce života.

Asi proto nebral Michaela jako nějakou hrozbu, ale v poslední době se měla celá situace otočit. Už i Matyáš měl totiž začít pociťovat na vlastní kůži, že je poslední dobou mezi nimi něco víc.

Eva do něj byla před lety hluboce zamilovaná a nikde není psáno, že z ní tyto pocity už vyprchaly. Málokterá žena se svým expřítelem vychází tak jako Burešová, což je přinejmenším podezřelé. Byla by schopná pustit Michaela zpět do svého života?

Dávají ji dohromady s kolegou

A aby toho neměla Burešová málo, fanoušci ji dávají dohromady s jejím seriálovým kolegou Markem Lamborou (25). Právě tyto fámy měly vyvolat to, že se Evin vztah s Matyášem pomalu, ale jistě hroutí.

Sama herečka důrazně požádala, aby všichni s těmito spekulacemi přestali, protože ji to ničí. Adamcovi zřejmě začalo docházet, jak moc je jeho přítelkyně známá a žádaná.

Chce se k ní vrátit bývalý partner a do toho musí všude číst, jak by jí to slušelo s Lamborou. Otázka je, zda to Matyáš ustojí a o svou lásku bude i nadále bojovat, nebo raději ze vztahu vycouvá.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz