Můj čas na kafíčko

Který kolega sbalí Michaelu jako první?

Můj čas na kafíčko

Kdo to je, ta nová krasavice? Osmnáctiletá studentka konzervatoře mluví jen o své práci, ne o soukromí. A je zřejmé, že má namířeno hodně vysoko!

Do českého seriálu, ale nejenom tam, vlétla čerstvě plnoletá kometa Michaela Pecháčková (18), kterou teprve čeká maturita. Dokáže se vyrovnat jedničce ze Slunečné Evě Burešové (28)? Nevládne mezi nimi profesní žárlivost?

Přestože se říká, že mladí dnes dostávají všechno na stříbrném podnose, v případě Michaely Pecháčkové (18) to rozhodně neplatí a o svoje místo na slunci se ještě musí pořádně poprat.

Teď se ještě může v ateliérech Primy v pražských Malešicích cítit jako ve společnosti přejících strýčků a tet, kteří jí uprostřed natáčení ZOO uspořádali oslavu s velkým věncem barevných pugétů.

To ale nic nemění na tom, že malá krasavice (měří 160 cm jako Roman Skamene) se musí prosadit nejen tím, že zdárně odříká text a občas popojede s kolečkem, ale především

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden