Kvůli dluhům bývalého manžela přišla o krásný byt

Ačkoli je herečka Bára Štěpánová (61) známá tím, že má finanční problémy, ráda se obklopuje přepychem. A to i přesto, že kvůli dluhům svého exmanžela před několika lety přišla o byt.

O Báře Štěpánové (61) je všeobecně známo, že miluje luxus a drahé značkové oblečení a doplňky. Se svým druhým manželem Miroslavem Barabášem (59) si rádi žijí na vysoké noze a prý se chovají, jakoby jim patřil celý svět.

V Miroslavovi našla Bára velkou oporu

Ani tučné honoráře nestačily

Na tom by na první pohled nemuselo být nic divného, vždyť Bára už v roce 2014 naskočila do úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě a protože si diváci její postavu oblíbili, jistě si během uplynulých let na honorářích přišla na slušnou sumičku.

Celá věc má ale jeden velký háček. Štěpánová se už dlouho potýká  s obrovskými finančními problémy a je veřejným tajemstvím, že kvůli dluhům svého exmanžela Luboše Rychvalského (56) přišla o byt na Vinohradech.

Dnes nemá ani na dovolenou

Bohužel, herečka si moc nepolepšila,´ani když se podruhé vdala. S exekucemi má totiž zkušennosti i Barabáš, takže Bára žije v neustálém stresu. Tím spíše, že současná doba herecké práci vůbec nepřeje.

Štěpánová si dokonce vloni v létě posteskla, že nemá ani na dovolenou. I proto je přinejmenším podivné, že se Bára dlouho chovala, jakoby se v penězích doslova topila.  Dokonce se kdysi chlubila tím, že v jejich velkém domě neuklízí ani ona, ani manžel, a že má na tyto práce hospodyni.

Opravdu je tak namyšlená?

A to není zdaleka všechno. O Báře se totiž už dlouho šušká, že je pěkně namyšlená. To se mělo projevit právě při natáčení Ordinace v růžové zahradě. Štěpánová se měla chovat přezíravě nejen k šatnářkám a maskérkám, ale i ke svým mladším hereckým kolegům.

Jakoby jim chtěla naznačit, že je mnohem důležitější, než oni. Zda jí tato sebedůvěra vydrží i letos, kdy má Ordinace v růžové zahradě zmizet z televizních obrazovek, nevíme.

Čekají ji krušné chvíle

Jisté je jen to, že Štěpánové nastanou pěkně krušné chvíle. Ačkoli se vloni v seriálu objevila jen v několika epizodách, honoráře za natáčení ji budou určitě citelně chybět. Tím spíše, že má patrně stále finanční problémy.

reklama
reklama

Komentáře