Kvůli dluhům přišla o byt!

Hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Báru Štěpánovou (57) dohnala její temná minulost. Nebo lépe řečeno, temná minulost jejího bývalého partnera. Ten totiž nasekal mnoha milionové dluhy a oblíbená herečka teď musí za něj platit.

Smůla jakoby se téhle dámě s ohnivou kšticí lepila doslova na paty. Není to tak dávno, co médii proběhla informace, že Štěpánová dluží nemalou částku na zdravotním pojištění. Následně jí byla zastavena rodinná vila kvůli dluhům současného manžela a teď tohle! V polovině prosince musela herečka přihlížet tomu, jak se její pražský byt na Vinohradech draží v elektronické dražbě na internetu. To pro ni jistě nebylo nic příjemného.

Finanční problémy

Je zjevné, že bývalý manžel Luboš Rychvalský (52) má nemalé finanční potíže. Podle našich informací je s ním v současné době vedeno devět exekucí v celkové hodnotě přesahující tři miliony korun! Proč ale herečka platí dluhy bývalého? Udržují spolu nějaké kontakty, nebo je snad Štěpánová v jeho dluzích také namočená? Podle právníka zřejmě vznikl dluh v době, kdy byl byt předmětem společného jmění manželů a Štěpánová, ačkoli s tím nemá nic společného, tak musí platit. Sama herečka se k celé události odmítla vyjádřit. V každém případě nezbývá než doufat, že tímto trápení s exekutory pro herečku končí.

reklama
reklama