Moje sladké tajemství
Kvůli drogám vykrádala účet své slavné matky
V léčebně Agáta dlouho nevydržela, protože odmítla respektovat pravidla!
Kvůli drogám vykrádala účet své slavné matky

Modelka Agáta Hanychová (35) dostala svou první dávku drogy na přivítanou na střední škole. Už za několik měsíců však lítala v takovém maléru, že ji musela matka odvézt do léčebny.

Známá modelka Agáta Hanychová (35) nedělala své slavné mamince herečce Veronice Žilkové (58) vždy jenom samu radost. Na sřední škole si začala zahrávat s tvrdými drogami a aby na měla peníze, neváhala jí krást peníze z účtu.

Dnes může být vděčná své matce, že ji zachránila.

Nechtěla doma vzbudit podezření

Agáta se dostala k drogám už na gymnáziu, kde je dostala na přivítanou od dcery známého fotografa. Konkrétně se prý jednalo o pervitin, který už po velmi krátkém užívání způsobuje těžkou závislost. Hanychová, která tehdy sotva odrostla dětským střevíčkům, tak byla velice brzy v pořádném maléru.

Kvůli pervitinu kdysi zhubla přes deset kilo

Ačkoli doma neustále hrála divadlo a předstírala, že drogy nesnáší, právě vinou pervitinu  zhubla během krátké doby neuvěřitelných deset kilo. Přesto se na sebe snažila příliš neupozorňovat. Moc dobře si totiž uvědomovala, že kdyby kvůli drogám kradla doma věci, vzbudila by ve své matce brzy podezření.

 

Na všechno se přišlo u večeře

Zvýšenou potřebu peněz vyřešila Agáta mnohem jednodušeji, než bychom čekali. Zkrátka své matce rovnu vykrádala účet. „Ona na to tehdy nepřišla, stavěla barák a peníze se pořád točily,“ vyprávěla později Hanychová.

Nakonec ale přece jen všechno prasklo, a to přímo u rodinné večeře. Žilková tehdy pojala pojala podezření, že s Agátou není něco v pořádku, a odvezla ji rovnou do Drop inu. Tam se pochopitelně okamžitě přišlo na to, že je Hanychová pod vlivem drog.

Jen krátce na to následoval převoz do léčebny v Jemnici. Tam ale Agáta dlouho nevydržela. Odmítla respektovat jasně daná pravidla, takže ji vyhodili jako nepřizpůsobivou.

 

K drogám se už nikdy nevrátila

Žilková tehdy narychlo sháněla psychologa, ke kterému pak její dcera musela několikrát týdně docházet. Jak sama Hanychová později přiznala, tím největším impulzem k abstinenci pro ni byly vzpomínky na to, jak vypadaly ostatní závislé dívky v léčebně. Ty budoucí modelku natolik vyděsily, že se k drogám už nikdy nevrátila.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz