Kvůli Kolečkovi jde ke dnu?!

Sbalila scenáristu, úspěch z toho ale nekouká, ztrácí fanoušky a teď zjevně i Petra...

Denisa Nesvačilová (31) měla skvěle rozjetou kariéru, teď ale může o všechno přijít. Její románek jí mnozí nemohou odpustit, propularita klesá. Chtěla lásku, místo toho má z ostudy kabát ona i pan scenárista. Je tohle začátek konce?

Tohle se nepovedlo! Tak dlouho čekala Denisa Nesvačilová (31) na nový vztah, lamentovala, že na seznamování s muži nemá kvůli práci čas, a když už nějakého potká, vyklube se z něj, jak sama řekla, „blbec“. A jak to nakonec dopadlo?

Nabrnkla si zjevně zadaného scenáristu, otce od rodiny, který je osočován, že kvůli ní opustil partnerku i malého synka. Tak tohle je ta láska, kterou rusovlasá herečka dlouho hledala? V roce 2020 skončila její tříletá známost s muzikantem Janem Melíškem (35), od té doby marně

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden