Moje šťastná hvězda

Kvůli lásce obětoval i syna!

Moje šťastná hvězda

LOUIS DE FUNÈS (†68) našel v manželce JEANNE (†101) velkou oporu. Byla to ona, kdo mu pomohl zvládat velkou popularitu, se kterou trochu bojoval.

Na chvíle své největší slávy si musel Louis de Funès (†68) počkat až do svých padesátin, ale pak dosáhla takových rozměrů, že v podstatě trvá dodnes. Tehdy už potomek španělských rodičů – maminka dokonce pocházela ze zchudlé šlechtické rodiny, věděl, že i když mu nebyly souzeny role milovníků, po kterých v mládí tak toužil, stejně jeho herecká kariéra stála za to.

Malý pedantický protiva

Původně se vyučil kožešníkem, nějaký čas se ale živil i jako účetní nebo projektant. A také hrál v baru na klavír, přičemž už tehdy bavil hosty svými grimasami, které vyvolávaly bouře smíchu. Kvůli jeho vzrůstu ho

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden