Kvůli manželově emigraci přišla Zuzana Bubílková o druhé dítě!

Největší úspěchy v kariéře zažila až po přestěhování do Prahy!

Novinářka a moderátorka Zuzana Bubílková (68) si v životě prošla těžkými zkouškami: útěk manžela do zahraničí, problémy s kariérou i boj se zákeřnou nemocí. Naštěstí je to velká bojovnice.

Spousta lidí, kterých byste se zeptali, jakou má Zuzana Bubílková (68) národnost, by asi ihned odpověděla: slovenskou. Není to pravda. Narodila se v roce 1952 ve Zlíně (tehdy to byl Gottwaldov) a na Slovensko se její rodina odstěhovala, když jí bylo devět. Důvodem bylo zdraví otce: trpěl tuberkulózou a musel se léčit ve Vysokých Tatrách.

Když se v práci zavedla, tak ji vyhodili!

O novinářskou práci se Zuzana zajímala už od dětství. Nejprve jí lákala práce v rozhlase, později spíš psaní. Vystudovala žurnalistiku a na počátku 80. let se skutečně dostala i do rozhlasu: uváděla tehdejší populární

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden