Kvůli opakované nevěře dostal David Beckham od ženy pár facek!

Victoria se bála, že nebude mít děti, ale zvládla přivést na svět čtyři potomky!

Jejich manželství patří k těm nejvíc sledovaným. Oba jsou velkými hvězdami, David Beckham (44) v oblasti sportu, jeho žena Victoria (45) jako zpěvačka. Vztah ale často ohrožují Davidovy zálety!  

Pokud máte tatínka bohatého podnikatele a vozí vás do školy luxusním Rolls Roycem, můžete se tím chlubit nebo se za to stydět. Victoria Beckham (45), tehdy ještě s příjmením Adams, patřila do té druhé skupiny. Ostatní spolužáci tak bohatí nebyli a proto jí bylo trapné vystupovat před nimi z drahého auta. Raději se prý nechávala od otce vysadit dál od školy.

Nejdřív to řekl spoluhráči

Ke zpívání se dostala díky americkému filmu Sláva. Ten jí okouzlil a od té doby snila, že se stane populární, obdivovanou a krásnou zpěvačkou. Podařilo se jí to díky tomu, že se dala dohromady s dalšími čtyřmi dívkami a vytvořily super úspěšnou skupinu Spice Girls. Měla díky tomu samozřejmě i spoustu ctitelů, a to i mezi celebritami. Rok měla vztah s kanadským hercem Coreyem Haimem (+38), dalším na řadě byl hudebník Mark Wood (50). Ani jeden z nich ale nebyl pro Victorii tím pravým mužem pro život. Stal se jím právě až David Beckham (44). Victoria ho samozřejmě dobře znala, on ji také. Říká se, že když slavný fotbalista viděl stejně slavnou zpěvačku jednou v televizi, tak prohlásil před svým spoluhráčem, že si jí vezme. Nešlo to ovšem tak rychle, jak myslel. Ačkoliv se mohli kdysi potkávat už jako děti (bydleli čtvrt hodiny od sebe), poprvé se tváří v tvář potkali začátkem roku 1997.

Jeden průšvih za druhým

Ačkoliv na hřišti David kraloval, s oslovením Victorie váhal. Odvahu našel až při dalším setkání, kdy ji požádal o telefonní číslo. Tím začal jeden ze zatím nejdelších vztahů v oblasti britského showbyznysu. Brzy se zasnoubili a neplánovaně čekali první dítě. Victoria si přitom myslela, že kvůli dlouhodobým gynekologickým problémům bude mít s těhotenstvím problémy. Asi se podcenila, protože k prvnímu synovi postupně přibyli další dva a nakonec i vytoužená dcerka. Navenek šťastné manželství ale bylo několikrát ohroženo údajnou Davidovou nevěrou. Kvůli poměru s bývalou sekretářkou se dokonce začalo psát i o rozvodu.Stalo se to v době, kdy byl David mimo její dohled a hrál ve španělském klubu Real Madrid. Z tohoto průšvihu se fotbalista nějak dostal, ale vzápětí přišla pro Victorii další rána v podobě nové nevěry. A tentokrát už prý trpělivost zpěvačky přetekla. Davidovi dala pár facek. Pak byl nějakou dobu klid, ale žárlivá Victoria, která údajně doma vládne, měla vždycky nějaký důvod k podezření. Hodně se jí dotklo, jak David reagoval před novináři v televizi na řeči o tom, že se jejich manželství rozpadá. Nesnažil se jim to totiž vymluvit, jen konstatoval, že po takové době manželství je to vždy těžké. Svoji ženu tím rozčílil tak, že dokonce na několik dnů utekla trucovat do německých lázní!

Luxusní svatební šaty stály Victorii 60 tisíc liber!

Velké osobnosti musí mít samozřejmě velkou svatbu a David Beckham s Victorií nebyli výjimkou. Obřad se konal v romantickém prostředí starého irského hradu, čtyři měsíce po narození jejich prvního syna. Pozvali více než dvě stovky prestižních hostů, včetně zpěváka Eltona Johna (72) a Davidových spoluhráčů. Victoria měla drahé svatební šaty za 60 tisíc liber a to ještě utratila další balík peněz za letenky, když si je jezdila zkoušet do New Yorku. Svatební hostina se pak konala v obrovském stanu nedaleko hradu.

reklama
reklama

Komentáře