Kvůli ostatkům psa hodlá překopat zahradu!

Josef Rychtář (57)

Vila po Ivetě Bartošové (†48), která před rokem a půl ukončila svůj život skokem pod vlak, už má konečně svého nového kupce. V pražské Uhříněvsi, kde honosná vila v hodnotě více než sedmi milionů stojí, bude po dlouhých měsících bydlet nový majitel.

Ten už složil zálohu, netuší však, že zaplacením celé částky problémy s prodejem vily nekončí. Nejen, že se stále častěji hovoří o tom, že je vila, respektive místo, na kterém vila stojí, prokleté, do hry však znovu vstupuje bývalý manžel zesnulé Ivety Bartošové .Josef Rychtář (57).

Ten je znám především svými intrikami, podvody a také tím, že to byl údajně právě on, kdo Ivetu dohnal až k sebevraždě. Rychtář má totiž s domem a přilehlými pozemky, ačkoli už mu neříkají pane, své plány!U domu odpočívá Ivetina fenka„Ten dům už pro mě bez Ivetky nemá žádnou hodnotu, je pro mě mrtvý,“ nechal se před nedávnem slyšet podnikatel, kterému nemůže kvůli svému nekalému jednání mnoho lidí přijít na jméno.

Jeho původní záměr zřídit ve vile muzeum Ivety Bartošové je tedy ta tam. Předtím, než se Rychtář nadobro odstěhuje a zisk z prodeje vily předá synovi Ivety Bartošové Arturovi (19), který je jediným právoplatným dědicem jejího majetku, hodlá ještě přerýt celou zahradu.

Zakopal tam totiž Ivetinu fenku Gejšu, kterou tolik milovala. Kvůli vážné nemoci ji musel nechat uspat tři měsíce po Ivetině odchodu ze světa a pohřbil ji právě na zahradě uhříněvské vily. Nyní chce její ostatky vykopat.

Co čeká nového majitele vily?Josef Rychtář má oprávněné obavy, že nový majitel přistoupí k radikálním úpravám nejen interiéru domu, ale také přilehlých pozemků. Má proto také strach o ostatky jejich milovaného psa.

„Snad by bylo možné se domluvit na exhumaci, aby ji, nedej bože, nevyvezl někam na skládku,“ sdělil před nedávnem bývalý přítel Ivety Bartošové. Nový majitel se má tedy ještě na co těšit..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden