Kvůli roli v Ordinaci brečela Bára Štěpánová dvakrát. Nejprve smutkem, potom štěstím!

Když chce po manželovi nějaký dárek, ráda si hraje na malou holku.

Herečku Báru Štěpánovou (62) v posledních letech nejvíce proslavila role vrchní sestry Babety v Ordinaci v růžové zahradě. Před kamerou většinou hraje rozvernější typy, v soukromí je ale dost pesimistická.

Ačkoliv oba rodiče Báry Štěpánové (62) měli ke kultuře blízko – otec byl literární vědcem a matka učitelkou – ona sama si nemyslela, že by mohla být někdy herečkou. Byla prý neprůbojnou dívkou, těžkým introvertem a obtížně navazovala vztahy s lidmi.

Hodně četla a využívala toho, že doma měli obrovskou knihovnu. Naučila se hrát na klavír a kytaru, zpívala v Kühnově dětském sboru. Jako malá se dokonce dostala do operního souboru Národního divadla.

Zásadní pro Báru bylo, že ještě na základní škole udělala konkurz do Semaforu a začala tam hrát. Motivovalo jí to k

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden