Kvůli rozvodu trpěla depresemi

Před pár měsíci oslavila dvaašedesáté narozeniny a začala bilancovat. Hollywoodská hvězda EMMA THOMPSON (62) měla štěstí v lásce až napotřetí.

Jelikož se narodila do umělecké rodiny, měla herectví v genech. Emma Thompson (62) byla a stále je pro stříbrné plátno jako stvořená, to ostatně dokazují i dva Oscary, které obdržela za nejlepší herečku ve filmu Rodinné sídlo z roku 1992 a za Rozum a cit, který měl premiéru v roce 1995. Ve své kariéře nikdy neklopýtla, bohužel se to samé nedá říct o jejím milostném životě.

Bývalý manžel na ni žárlil

Její velkou životní láskou se stal Hugh Laurie (62), kterého všichni dobře znají jako seriálového Dr. House. S ním se seznámila po studiích herectví v improvizačním divadelním souboru. Láska jim však vydržela jenom pár let.

V televizi se pak seznámila se svým prvním manželem Kennethem Branaghem (60). Ten jí doslova a do písmene

Zbývá vám 60% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden