Moje šťastná hvězda

Kvůli slávě vypukla válka mezi bratry?

Nikdy neměli příliš bratrský vztah, spíše byli rivalové. A dnes se mezi LUKÁŠEM LANGMAJEREM (39) a jeho bratrem JIŘÍM (54) situace ještě vyostřuje.

Kdysi to byl právě Jiří Langmajer (54), kdo byl z těch dvou slavnější a úspěšnější. Měl kolem sebe spoustu krásných žen a své slávy si plně užíval.

Nedávno ale přišel na scénu jeho mladší bratr Lukáš (39), který ho díky roli v seriálu Slunečná začal dohánět. Ovšem nejen kariérně, ale také úspěchem u žen. Má snad Jiří ta nejlepší léta definitivně za sebou?

Nelíbilo se mu, jak se Jiří choval

Právě on byl vždy považován za lamače ženských srdcí a také vyhlášeného proutníka. Jenže od té doby, co si našel spřízněnou duši v podobě Adély Gondíkové (46), obrátil se mu život naruby.

Začal sekat latinu a na žádnou ženu se už celé roky nepodíval.To jeho bratr byl vždycky ve všem střídmější, jak u žen, tak v kariéře. Vždy byl proto považován za toho druhého.

Možná i kvůli tomu se příliš nevídali, Lukáš údajně na Jiřího žárlil. Zároveň mu ovšem vyčítal jeho životní styl, kdy hodně pil a podváděl bývalou manželku.

Když se ho ale Adéle podařilo změnit, opět si k sobě bratři alespoň načas našli cestu, respektive spolu mluvili o svátcích a také si popřáli k narozeninám nebo k svátku. Kdovíjak vřelý vztah ale neměli nikdy, ani dnes.

Začíná bratra válcovat

Lukáš je ale jiné kafe. Na rozdíl od svého bratra má neposkvrněnou pověst, co se týče jeho manželského života. Nikdy ho neprovázely žádné větší skandály.

Jenže tím, že je nyní pravidelně vidět na televizních obrazovkách, začíná být hodně žádaný i jinde. Tvůrci se rvou, aby ho obsadili do hlavní role jejich snímků, kromě toho začíná ve velkém dostávat i nabídky na rande.

A podle všeho o něj mají zájem všechny věkové kategorie žen. Není se tedy čemu divit, že mu bratr Jiří nejspíš závidí. Ten sice zase ovládá velké filmové role, ale většinou si při nich příliš obdivu nevypěstuje.

Stále hraje stejného seladona jako před lety. Navíc se v posledních měsících opět rozrostly řeči o tom, že v manželství není až tak spokojený, jak si všichni celou tu dobu mysleli.

Lidé ho totiž stále častěji vídají samotného v hospodách než po boku manželky. To jeho mladší bratr je na tom úplně jinak. S manželkou Lucií mají krásný vztah, společně vychovávají dvě děti a vypadá to, že je nic nemůže rozhodit.

Situace se obrátila

Ovšem i Lukášovi už se nevyhýbají spekulace o tom, že svou ženu podvádí. Při natáčení seriálu má totiž mnoho příležitostí, jak si jen tak zaflirtovat s nějakou kolegyní nebo členkou štábu.

Ovšem nikdo ho nikdy zatím s žádnou jinou ženou než s manželkou neviděl, a tak se ani žádné fámy nepotvrdily. Bohužel Slunečná je příčinou toho, proč se spolu bratři zase nemají bavit.

Údajně to měl být totiž Jiří, který měl roli ve Slunečné dostat, ale scenáristé si to na poslední chvíli rozmysleli, protože by divačky přece jen v jeho případě hůře uvěřili tomu, že se nechá ženami tak lehce ovládat.

A tak i v tomto případě zřejmě platí, že za vším je třeba hledat peníze. Anebo touhu po slávě. Vypadá to, že osud bratrů Langmajerových je nadobro zpečetěn.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden