Kvůli své ženě začal Petr Rychlý podnikat, ale bohužel skončil v dluzích!

Když Janu poprvé uviděl, vůbec neměl tušení, že je tenistkou.

Herec a moderátor Petr Rychlý (54) je už léta spojen s televizí Nova, které zůstává věrný. Manželku ale mezitím vyměnil - Jana (50) je jeho druhou ženou.

Za svoji kariéru vděčí Petr Rychlý samozřejmě především svému hereckému a bavičskému umění, ale také šťastné náhodě. Díky ní si ho povšiml Jiří Lábus (70) a zařídil mu práci v televizi. Do té doby byl Petr chudým oblastním hercem.

Kariéra začala v hospodě

Stalo se to v jedné pražské malostranské hospodě. Petr tam u piva předváděl kamarádům zvuk motorky prostřednictvím hřebenu a papírového sáčku. „Najednou, z ničeho nic, se mi objevila ruka na rameni a tam byl pan Lábus, jestli prý nechci vystupovat v televizi,“ prozradil Petr v jednom pořadu.

A opravdu: Jiří Lábus dal tip Martinu Dejdarovi (55) a budoucí představitel doktora Mázla se zanedlouho objevil na obrazovce. Byl tak dobrý, že dostal vlastní pořady, ve kterých se proslavil: Natočto! a Ptákoviny.

Na nějaký čas se tak stal hlavně zábavným moderátorem, i když od dětství snil spíš o herectví. Vyrůstal v Nejdku u Karlových Varů a v lázeňském městě studoval střední ekonomickou školu.

V té době už hrál divadlo ochotnicky. A schopnost bavit druhé měl v krvi odmala, už od první třídy byl prý

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře