Můj čas na kafíčko

Kvůli své ženě začal Petr Rychlý podnikat, ale bohužel skončil v dluzích!

Můj čas na kafíčko

Když Janu poprvé uviděl, vůbec neměl tušení, že je tenistkou.

Herec a moderátor Petr Rychlý (54) je už léta spojen s televizí Nova, které zůstává věrný. Manželku ale mezitím vyměnil - Jana (50) je jeho druhou ženou.

Za svoji kariéru vděčí Petr Rychlý samozřejmě především svému hereckému a bavičskému umění, ale také šťastné náhodě. Díky ní si ho povšiml Jiří Lábus (70) a zařídil mu práci v televizi. Do té doby byl Petr chudým oblastním hercem.

Kariéra začala v hospodě

Stalo se to v jedné pražské malostranské hospodě. Petr tam u piva předváděl kamarádům zvuk motorky prostřednictvím hřebenu a papírového sáčku. „Najednou, z ničeho nic, se mi objevila ruka na rameni a tam byl pan Lábus, jestli prý nechci vystupovat v televizi,“ prozradil Petr v jednom pořadu.

A opravdu: Jiří Lábus dal tip Martinu Dejdarovi (55) a budoucí představitel doktora Mázla se zanedlouho objevil na obrazovce. Byl tak dobrý, že dostal vlastní pořady, ve kterých se proslavil: Natočto! a Ptákoviny.

Na nějaký čas se tak stal hlavně zábavným moderátorem, i když od dětství snil spíš o herectví. Vyrůstal v Nejdku u Karlových Varů a v lázeňském městě studoval střední ekonomickou školu.

V té době už hrál divadlo ochotnicky. A schopnost bavit druhé měl v krvi odmala, už od první třídy byl prý

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden