Můj čas na kafíčko

Kvůli úrazu páteře zůstane na vozíku?

Neskutečně trpí! Alespoň tak stav oblíbeného moderátora Honzy Musila (51) popisují jeho kamarádi včetně jeho manžela Jakuba Bialého (28). Má za sebou už v pořadí třetí operaci! „Ještě mě čeká pár dalších lékařských úkonů, tak mi, prosím, držte pěsti,“ vzkazuje moderátor televizním divákům a fanouškům. Často si stěžuje na bolesti nohou během rehabilitací. A začíná se ozývat i silná bolest z přesezení. Nyní je tedy otázkou, jak komplexní léčba zabere a zda se vůbec ještě někdy postaví Honza na nohy! Lékaři mu zatím dávají velké šance, ale v případě páteře nemůže nikdo nikdy říct jasné stanovisko!

Partner stojí při něm

Po nešťastném úrazu, kdy si při pádu ze štaflí v garáži zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíce, je stále upoután na lůžko. Většinu času buď prospí, nebo tráví na rehabilitacích. A ty rozhodně nejsou nic příjemného a oblíbeného moderátora stojí mnoho sil! Sice ho neustále navštěvuje Jakub, ale i tak jsou chvíle, kdy propadá beznaději a smutku! A to zejména po večerech! Každopádně se mu dostává i ohromné podpory z řad fanoušků, která mu pomáhá, aby se ze všeho nesložil! Právě pro ně udělal i video z nemocnice, kde všem děkoval a mluvil o svém momentálním stavu. Prozatím však přes všechna trápení úsměv neztrácí a své okolí zahrnuje úsměvy a pozitivním myšlením. Snad mu to vydrží co nejdéle! Lusknutím prstu se mu obrátil život vzhůru nohama! Zatímco jeden den chodil a radoval se ze života, druhý den už ležel v hrozných bolestech na nemocničním lůžku.

Jak to vidí on sám?

Jak to ale vnímá Honza? Otevřeně se rozpovídal o tom, jak se ta osudná chvíle, která mu změnila život, vlastně přihodila. „Já si nepamatuju, co se stalo. Jen vím, že jsem vylezl na žebřík a pak už nevím nic,“ promluvil smutně. Ale prý je možná i rád. Kdyby si pamatoval tu bolest, bylo by to pro něj, podle jeho kolegů i odborníků, po psychické stránce mnohem horší!

Lituje svého kroku?

Udělal by dnes něco jinak? „Jak už se ta kaše jednou rozlije, už je to jedno. Samozřejmě že si člověk řekne, co by kdyby.“ Své zranění přijal statečně  a věří, že se zase postaví na nohy! Zatím má za sebou třetí operaci páteře, a ačkoli neustále chodí na pravidelné rehabilitace, znatelný pokrok se nedostavuje. Nebo dostavuje, ale o dost pomaleji, než by snad sám čekal. V obou případech chce vše pouze čas, protože jedině ten ukáže, jaké skutečné následky to bude mít.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden