Bohuš Matuš se oženil. Vzal si o 30 let mladší Lucii

Dnes byl den D. Zpěvák Bohuš Matuš (47) si vzal Lucii Palkaninovou (18). Ostře sledovaná svatba se konala v zábavním parku Krtkův svět.

12. května 2021 se milovaná Lucinka a Bohuš vzali. Zpěvák se oženil s láskou svého života a matkou jeho čtyřměsíční dcerky Natálky, zároveň má ale k těšení ještě o důvod navíc.

Jsou konečně svoji!

Jeho Lucii Palkaninové (18) bylo ten den přesně 18 let a konečně už také vstoupila do dospělosti, i když se svatba  paradoxně konala v dětském parku. Obřadu se zůčastnila nejbližší rodina, blízkí přátelé a nechyběli ani novináři.

Matuš slibuje, že obě jeho holky se budou mít jako princezny.

Svatební cestu by manželé Bohuš a Lucie Matušovi rádi podnikli v příštím roce, chtěli by i s malou dcerou Natálkou vyrazit na Floridu za Lucčinou tetou a navštívit při té příležitosti také vdovu po Waldemaru Matuškovi, Olgu Matuškovou.

Navždy trnem v oku?

Zamilovaný pár jistě doufá, že se konečně zbaví nelichotivých nálepek, které svého vztahu zejména muzikálový zpěvák obdržel. Není divu, vždyť dvojice spolu začala randit, když bylo „Lucince“ čerstvých 15 let a velkou část veřejnosti to natolik pobouřilo, že se s tím dodnes nesrovnala.

Nezachránil to ani zpěvák, když se tehdy dušoval, že svou milou maximálně „pohladí po hlavičce“ a nic jiného s ní nemá. Ale mlžení udělali přítrž a pár se rozhodl nedělat cavyky a za dva roky oznámil, že se budou brát a dokonce z nich budou rodiče.

Vytetovaný účes

Pro všechny hnidopichy je to jasný signál, že to Matuš se svou téměř o 30 let mladší partnerkou myslí smrtelně vážně. A právě věkového rozdílu se možná začíná obávat. Vedle své mladé, krásné nevěsty nechce vypadat jako postarší tatík, a tak se rozhodl plácnout přes kapsu a podstoupit estetický zákrok, při kterém mu na hlavu vytetují imitaci vlasů.

Tento permanentní make-up mu vytvoří zajímavý efekt, že hlava bude vypadat jako krátce ostříhaná. „Už mám za sebou dvě návštěvy v tetovacím studiu a jsem spokojený.

Ještě párkrát musím jít, protože třeba na temeni mám holá místa,“ popisuje Bohuš, pro něhož bude odložení pověstného šátku velkou změnou. Co by ale pro svou milou neudělal! Novomanželům samozřejmě blahopřejeme!

reklama

Komentáře