Kým si nechá tajně zahřívat postel?

Dlouho se šušká, že hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová (47) má techtle mechtle s kolegou Martinem Zounarem (51). A poslední dobou spolu tráví víc času než dřív. Prolomila konečně ledy?

Občas působí, jako kdyby se už smířila s tím, že zůstane do konce života sama a že jediní muži, s nimiž se pravidelně potkává, jsou pouze její kolegové. Možná právě proto začala českým showbyznysem i veřejností kolovat informace, že si představitelka potrhlé Heluš Matrina Randová (47) myslí na svého seriálového manžela, herce Martina Zounara (51).

Laškují spolu před kamerou i před fotoaparáty. Martin zkrátka nepropásne ani jednu příležitost!

A snad nikdy dřív tomu všechny okolnosti nenasvědčovaly tolik jako právě teď. Známá dvojice se totiž potkává nejen na place během natáčení Ordinace, ale také v novém divadelním představení Dva nahatý chlapy nebo spolu dokonce jezdí po celé republice se zábavnou talkshow Návštěva z Ordinace.

Je možné, aby spolu dva kolegové trávili tolik času a nepřeskočila mezi nimi jiskra? Spí se svým kolegou? Nemluvě o tom, že jsou spolu také často pozvaní do jiných pořadů v rámci nejrůznějších rozhovorů jako třeba do Sama doma.

Očividně k nim tak všichni z jejich okolí přistupují jako k partnerům. A i oni sami se neustále navzájem chválí. Martin například nikdy neopomene říct, že Martina je jeho srdeční záležitost a že ji má podle jeho vlastních slov nesmírně rád.

Navíc ji prý bere jako největší jistotu svého života právě proto, že s ním má tolik společného. A lichotkami nešetří ani Martina. Na druhou stranu spolu nikdy neopomenou ani laškovat před kamerami. Co by tak mohlo bránit jejich vztahu, když jsou dva nezadaní? Zřejmě se jen oba bojí toho, že když svou lásku zveřejní, něco se jako vždycky pokazí.

Bojí se zklamání Kdysi to sice chvíli vypadalo, že se Martin zapletl s jinou svou hereckou kolegyní Betkou Stankovou (39) v rámci seriálu Přístav. Nakonec to ale působilo spíš jako propagace samotného seriálu.

Proto se pravděpodobně Martina drží tak trochu zpátky a oficiálně stále bydlí se svou maminkou a malým francouzským buldokem v jednom pražském bytě. Musí ale doufat, že se její miláček nezaplete s další svou seriálovou partnerkou z Krejzových, herečkou Pavlou Tomicovou (56).

Berou je jako pár Před všemi ale jen těžko dokážou skrýt to napětí mezi sebou. K tomu jim nahrává i scénář. V Ordinaci spolu už jako manželé Švarcovi zahráli nejednu pěkně žhavou scénu nebo vášnivou líbačku.

Na jevišti ho potom při každém představení vidí tak, jak ho pánbůh stvořil. Ve hře totiž vystupuje úplně nahý, a právě tak chodí také po společné šatně. Martin si údajně často stěžuje, že je to nefér, když ona je před ním na rozdíl od něho oblečená a trvá na tom, aby také něco sundala.

I když ona prý nikdy neočumuje. Třeba právě proto, že jeho oblé křivky zná velmi dobře už odjinud. Místo dětí aspoň milenec Těsně před padesátkou se už asi smířila s tím, že se vytoužených potomků nedočká.

Může se ale aspoň těšit z neteře Kateřiny a dvou synovců Honzy a Ládi od své o pět let starší sestry. Proto je ale dobře, pokud se možná stýká právě s Martinem. Z prvního neúspěšného manželství má už totiž jednu dceru Claudii (10).

Tudíž nemusí tolik prahnout po nenaplněné roli otce. Martina může ale získat chlapa, který ji bude i přesto milovat a zachrání ji před životem v osamění. V minulosti se spálila Jenže právě zkušenosti říkají Randové, aby se nenechala strhnout zamilovaností.

Jeden z bývalých přítelů před ní třeba zatajoval dvě svoje děti. Je tak jasné, že si herečka vybírá špatné protějšky. Jak se sama svěřila svému tajnému deníčku, vždy narazí jen na ty, kteří jí nechtějí, místo těch, kteří by ji zahrnuli láskou podle jejích představ.

Stačí přitom tak málo! Dokonalý začátek vztahu si totiž představuje velmi jednoduše. Stačí, když prý pan dokonalý přijde na její představení, a pak jí nechá poslat krásnou kytici, které zbožňuje. Martin tedy rozhodně má návod, jak svou lásku dohnat k slzám.

reklama
reklama

Komentáře