Můj kousek štěstí

Láska českému státu navzdory?

Mohou to zkusit znovu

Už dvakrát se rozešli. Dost možná to nebylo naposledy. Vrátí se k sobě zpěvačka a porotkyně Česko Slovenské Superstar Monika Bagárová (28) a Makhmud Muradov (32)?

Není to vyloučené, jenomže zápasníka MMA postihla nehoda. Sportovec s uzbeckým pasem totiž kvůli problémům s vízem nějaký čas nesměl do České republiky. To znamenalo, že nevídal ani dceru Ruminku (2).

Nikdo pořádně neví, proč mu bylo vízum pro pobyt neprodlouženo. Vznikaly fámy, že pro Česko, kde žil více než jedenáct let, má být nebezpečný. To však je dle Muradova lež.

„Jsme lidi a děláme chyby,“ poznamenala k druhému rozchodu s Muradovem.

Kdy se uvidí?

Kdy zase uvidí svou dcerku, bylo otázkou. Ačkoliv, se svou mladou rodinkou pobýval málokdy, i když měl vízum v pořádku. Kvůli své práci běžně cestuje křížem krážem po světě a na své blízké nemá tolik času, jak by si možná představovali. To málokterý vztah vydrží.

Rozchody s Bagárovou tak střídaly návraty. Nyní to ale vypadá na definitivní rozchod. Ačkoliv... Monika ví, že by Muradov pro Ruminku udělal všechno na světě a styk s ní mu rozhodně nechce odpírat. Klidně se tak může stát, že nezáviděníhodná situace dá oba zase dohromady. Mohou si uvědomit, kde udělali chyby...

Nevěra i výčitky

Ano, zápasník měl být křehké Monice nevěrný. Na druhou stranu i ona může nést svůj díl viny, když mu už předtím měla vyčítat, že tráví čas v posilovně, místo s rodinou. Což je ale u jeho profese nutné. Teď třeba bude čas vše probrat. Muradov má vízum zpátky, uvidíme, jak toho využije. Bude utužovat rodinu, nebo kariéru?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden