Moje šťastná hvězda

Láska na první pohled u Jany Preissové přečkala i těžké chvíle

Moje šťastná hvězda

K filmu se dát nechtěla, ale díky hraní potkala muže svého života. Prošli si sice mnoha nepěknými chvílemi, dnes si však užívají společného štěstí.

JANA PREISSOVÁ (75) o sobě říká, že se v mnohém podobá své babičce, která byla empatická žena. Právě tyto vlastnosti jí nejspíš pomohly překonat manželskou krizi i životní zkoušky.

Hrát prý začala Jana Preissová (75) snad dřív, než začala chodit, protože její rodiče byli v rodné Plzni nadšenými ochotníky a brali ji všude s sebou. Zvláště maminka byla nepřehlédnutelnou osobností.

Herečka na ni zavzpomínala v jednom rozhovoru jako na temperamentní a energickou ženu, která skvěle hrála i zpívala a byla také vyhlášenou královnou parketu. Měla ji moc ráda, stejně jako tatínka, který byl nesmírně hodný a své jediné dceři se bezmezně věnoval.

O to hůře nesla, když se rodiče v jejích 18 letech rozvedli. „Pořád cítím tu jeho velkou teplou ruku, ve které drží moji dětskou ručičku. Byla to neuvěřitelná jistota. To, že se naši rozvedli, mě

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden