Láska začala u operace slepého střeva

Pokaždé něco extra

Operační sál nebývá místem, kde to mezi pacientem a lékařem jiskří. Lidé se zamilovávají většinou jinde, ale nebyla by to Agáta, kdyby neměla něco speciálního.

Romanticky to zrovna nezní, ale musí to být pravda, něco takového se vymyslet nedá. Láska mezi Agátou Hanychovou (36) a chirurgem Andrejem Nikovem (39) se rozhořela u operace slepého střeva.

Páry se seznamují všelijak a za nejrůznějších okolností, na operačních stolech ovšem málokdo. Lékař přiznal, že když atraktivní tmavovlásku před chirurgickým zákrokem omrkl, napadlo jej, že tohle by mohla být ta pravá. „Já si to ale nepamatuju,“ konstatuje rebelka.

Veselo ve vile

„Líbí se mi její prsa,“ vyznal se lékař. Na otázku, jaká je vlastně Agáta partnerka, odpověděl: „Krásná.“ S tmavovláskou chodí už od listopadu, a tak již překonal obvyklou tříměsíční lhůtu.

Agáta si chlapy zásadně nenechávala déle než tři měsíce, zato od nynějšího sympaťáka se odloučit očividně nechce. Dokonce už si ho nastěhovala do své vily v pražském Suchdole, z níž nedávno vyplatila exmanžela Jakuba Prachaře (38)

Takže se může říct, že má doktora v domě, což není špatné. Dále zde bydlí Kryšpín (10), kterého má Agáta s Miroslavem Dopitou (37), Mia (4), tu porodila Prachařovi, a občas i chirurgovy holčičky ve věku čtyř a sedmi let.

Finanční tíseň

Vztah zřejmě prochází zkouškou, protože ono něco jiného je dlouze si hledět do očí v baru nad sklenkou lahodného vína a něco jiného je bydlet se čtyřmi dětmi v domě, jehož majitelka má prázdné kapsy. Agáta hořekuje nad vyždímaným účtem, neboť exmanželovi zaplatila za dům miliony. Objevují se první rozpory.

„Neshodujeme se ve strašně moc věcech,“ říká rebelka. „Každý máme úplně jiný pohled na výchovu dětí. Já třeba svým dětem dávám sladkosti, ale Andrej ne, takže to potom chtějí i jeho děti, tudíž to zase nemůžu před nimi dávat svým.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden