Můj kousek štěstí
Lásku hledá marně
Lásku hledá marně

V červenci bude přitažlivé zrzce Tereze Nesvačilové třicet let. Narodila se ve znamení Lva a Lvice jsou výrazné osobnosti, nestrpí průměrnost, potřebují vyčnívat z davu. Od muže vyžadují, aby se jim klaněl. 

Bývají sebestředné a žárlivé. Soužití s nimi nebývá pro muže jednoduché. Je snad tohle důvod, proč hvězdě seriálu Slunečná krachují vztahy jeden za druhým? Podle odborníků na lidskou duši by třicetiletá žena pokud možno, již měla žít v perspektivním vztahu.

To naše rusovláska nestihne. Láska ji míjí jak ve Slunečné, kde ji rázně odmítl milionář Janek Linhart v podání Marka Lambory (25) i charismatický lékař Lukáš Verner Vladimíra Polívky (31), tak v osobním životě.

Sbohem, Johny

Vyšlo najevo, že zrzka má za sebou další rozchod, tentokrát s Janem Melíškem (33), zpěvákem a kytaristou kapely Th!s, ve skupině působícího pod jménem Johny Vokál. V téže formaci najdeme i Vojtěcha Kotka (33), říká si Vokoun Tvrdič. Jejich anglicky zpívaný rokenrol kritika oceňuje. V létě roku 2017 se Denisa s Janem sblížili.

„Mám zakázáno o něm mluvit. Jsme spolu půl roku a podle mě nám to už asi vydrží. Známe se několik let, cesta byla tak trnitá, že jsem nekupovala zajíce v pytli,“ prohlásila v listopadu téhož roku. Nemluvila naprázdno, s hudebníkem se ve společnosti téměř neukazovala. Ani to jim lásku nezachránilo.

Život pro psa

Po více než tříleté známosti se rozešli. „O důvodech mluvit nechci,“ prohlásila nyní příkře. „Pořád to ještě vstřebávám a ve svém soukromí se pitvat nechci. Radost mi teď dělá hlavně moje malá neteř a samozřejmě ten nejdůležitější chlap mého života, můj pes Čestmír.“ Před Janem chodila Denisa s Vilémem Postráneckým (31), synem herce Václava Postráneckého (†75), nebo s režisérem Danem Pánkem (33).

To patří minulosti. Zdá se, že úspěšná herečka, kterou známe z filmů Přes prsty či Miluji tě modře, nemá štěstí v lásce. Je hezké, že jí dělá společnost pes Čestmír, ale mladé ženy potřebují doma slýchat kromě štěkotu i lidský hlas.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz