Moje šťastná hvězda

Lásku jako z románu ukončila její nečekaná smrt

Moje šťastná hvězda

Svůj život dělila Dana Medřická mezi divadlo a rodinu a nedokázala ošidit ani jedno. Osud jí ale vyměřil jen krátký čas na štěstí.

Po smrti manžela VÁCLAVA VYDRY (†76) vsadila DANA MEDŘICKÁ (†62) na lásku. Se Španělem ARTEMIEM UGARTEM (†90) žila každý den, jako by byl její poslední.

Nezapomenutelná herecká hvězda Dana Medřická (†62) žila jen pro dvě věci – pro hraní a pro svoji rodinu. Kolem sebe rozdávala lásku a optimismus, i když v životě ji potkaly velké ztráty a smutek, s nimiž ale dokázala statečně bojovat.

Cítila se zrozená pro herectví

Jednou ji kdosi nazval nejkrásnější ošklivou slečnou mezi českými herečkami. Byla to narážka na jeden z jejích skvělých filmů, který se jmenuje Ošklivá slečna a vypráví příběh stárnoucí účetní revizorky, která se zamiluje a láska s ní dělá divy.

Dana Medřická uměla podobné postavy skvěle. Byla nejen pohlednou ženou, ale její největší krása tryskala z její duše. Všechnu svou vřelost a pochopení pro obyčejná lidská trápení vkládala do svých figur, které tak byly něčím víc než

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden