Lásku mu vzala nemoc

Nečekal, že by se tato krutá událost mohla opakovat. Herec Ladislav Frej (78) je zdrcený, protože jeho snoubenka Gábina (†56) prohrála svůj boj s rakovinou slinivky.

Je to už podruhé, co herci zákeřná nemoc vzala životní lásku. V minulosti totiž zemřela na rakovinu plic i jeho manželka Věra Galatíková (†69) a on si tehdy říkal, že nic horšího už se mu v životě stát nemůže.

Měli přichystanou svatbu

Gábina byla po náročné operaci, kdy jí celou slinivku vyndali. Vypadalo to dobře, a tak se snoubenci mohli konečně pustit do příprav na svatbu.

Už měli vybrané prstýnky, místo, hudbu, svatební šaty a i svatební oblek. Pak ale náhle Gábině vyšly špatné výsledky na vyšetření a svatba se musela odložit.

Už v tu chvíli bylo všem jasné, že s jejím zdravotním stavem něco není v pořádku. Pár dní nato Frejova snoubenka zemřela.

Oporou mu jsou rodina a přátelé

V těchto těžkých časech se Ladislav opírá především o svou dceru Kristýnu Frejovou (48) a také o své blízké kamarády z branže, jako je například Jiřina Bohdalová (89).

„Znali jsme se. Každého zesnulého života mi je líto a Láďa má opravdu smůlu. Je to pro mě bolestivé. Moje dcera Simona s ním zkouší novou hru, takže se jí to bude dotýkat také,“ pronesla herečka.

Frej je za všechny slova lítosti vděčný, ale i tak ví, že se bude muset se ztrátou snoubenky vypořádat jen on sám. Snad se mu brzy uleví.

reklama
reklama

Komentáře